1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ets2 mp kayıt sorunu lütfen yardım edermisiniz

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve excalibrium06 tarafından 13 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. SoLobLeN

SoLobLeN
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

609
    588
    230
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bu hatayı alan arkadaşım vardı mp ilk çıktığında vardı kaç güncelleme geldi site değişti halen daha aynı hata devam ediyor kesin bir çözümü yok ancak forumdaki adminlerle birebir konuşursanız yardımcı olabilirler.

2. excalibrium06

excalibrium06
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

36
    9
    4
    35
    Forumada giremiyorumki aynı hatayı orda da veriyor 60 TL para verdim sırf mp oynamak için zıkkım oyuna keşke vermeseydim parayı tınlayan yok ticket attık ne saçma bi hata yok hiç bir yerde çözüm sunanda yok mail giriyorum mail yok diyor giriş yap diyorum bu hesap var diyor 3 gündür oyundan soğudum

3. AHMETUGBA

AHMETUGBA
    Plaka

676
    459
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    inşallah düzelir ulaşabilirsen forumdaki adminlere ulaş

4. Rustboy

Rustboy
    Kayıtlı Kullanıcı

37
    7
    1
    30
    Renault
    İsterseniz birde steam'a konu hakkında ticket atın. siz sanırım ets2mp.com'dan ticket attınız.
    Steam' ticket atarken ingilizce yazarsanız daha hızlı dönüş alırsınız. Bana dönmeleri 10 gün civarı sürmüştü malesef :/

5. excalibrium06

excalibrium06

36
    9
    4
    35
    yardımcı olabilecek kimse yokmu arkadaşlar steam a da ticket attım ordan da dönüş yok ets2.mp den kayıt hatası alıyorum giriş yapıyorum steam hesabı ile Bu steam hesabı ile bağlantılı ETS2MP hesabı bulduk. Kayıt ile ilgili herhangi bir sorun varsa, lütfen destek talebi oluşturun. diye uyarı geliyor mail giriyorım böyle bir hesap yok diyor şifre unuttum diyorum mail giriyorum böyle bir mail kayıtlı değildir diyor çıldıracam lütfen çözüm bulun rica ediyorum kaç gün oldu oyunu alalı lanet olsun keşke crackli devam etseydim bi mp için 60TL para verdim kendimi keriz gibi hissediyorum

6. AHMETUGBA

AHMETUGBA
    Plaka

676
    459
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    rustboy sizde de aynı sorun mu var dı ?

7. ExeLance

ExeLance

220
    111
    105
    MAN
    TruckersMP Profili
    Tam anlayamadım "ets2mp.com" a girerken mi sıkıntı yaşıyorsun steam doğrulamasındamı?

8. Rustboy

Rustboy
    Kayıtlı Kullanıcı

37
    7
    1
    30
    Renault
    Hayır, ödeme ile ilgili bir problemdi.

(Steam support ödeme ile iligili sorunlarda ticketlara daha hızlı dönüş yaparken diğer konularda daha geç dönüyorlar sanırım)

9. excalibrium06

excalibrium06

36
    9
    4
    35
    Exelance problem ets2mp.com da başlıyor steam ile giriyorum "Bu steam hesabı ile bağlantılı ETS2MP hesabı bulduk. Kayıt ile ilgili herhangi bir sorun varsa, lütfen destek talebi oluşturun." hatası çıkıyor şifre unuttum'a tıklıyorum bu seferde mail adresi yok diyor bu problemden muzdarip bir sürü insan var forumlarda kimse cevap vermiyor bu işin çözümü nedir ?

10. ExeLance

ExeLance

220
    111
    105
    MAN
    TruckersMP Profili
    Steam nickini ve steam linkini alabilirmiyim birde ben ileteyim senin yerine yetkililere belki yardımım dokunur özelden atarsan sevinirim

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.