1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Rehber ETS2:MP - İş Çıkmama Sorununa Çözüm

Konusu 'Yardım / Destek' forumundadır ve Jindar tarafından 14 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. ALONE_DARK

ALONE_DARK
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

929
    356
    135
    TruckersMP Profili
    Bunun olma sebebi anladığım kadarıyla steame güncelleme gelip mp ye gelmediğinde steam güncellemesini yapıp sonra geri aldığınızda iş çıkmıyor buna bir çok kez şahit oldum.. Mp güncellemesi geldikten bir süre sonra (günler haftalar) kendiliğinden düzeliyor bende..

Çözüm yönetmleri : Single play oyuna girin aracı park yerine çekip uyutun kayıt yapıp çıkın ve mpye girin sorun kalmayacaktır ki bu çok etkili bir çözüm yoludur. Diğer geçici çözümler F7 basın iş teklifleri çıkacaktır. Diğer bir yöntem firmaya gidin her hangibi bir iş alın teslim edin iş teklifleri yine çıkıcaktır..

2. Furkan4548

Furkan4548

28
    21
    0
    75
    DAF
    TruckersMP Profili
    Sadece sp gerek kalmadan mp da uyu uyan iş teklifleri geliyor.

3. modcuktr

modcuktr

23
    0
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bu hatayı bildiren oldu mu? Yani firma bundan haberdar mı acaba ?

4. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Singleplayer da oyunu oynarken zaman ilerken, oyun kapalıyken zaman durur. Fakat multiplayer da oyun saati sunucuya bağlıdır. Sunucular sürekli açık olduğundan dolayı siz oyunda değilken arada oluşan zaman farkından dolayı bu sorun oluşuyor. MP ekibi bu sorunun farkındalar. Belki ileride bu sorunun ortadan kalkacağı zaman da gelecek.

5. Matrix505

Matrix505
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

299
    86
    130
    Peterbilt
    TruckersMP Profili
    Teşekkürler işe yaradı

6. fthbyrm16

fthbyrm16

29
    14
    4
    35
    TruckersMP Profili
    • uset g_force_economy_reset komutunu " 1 " olarak bıraktığımda oyun üzerinde değişiklik yapıldı diyor. Yük görünüyor fakat o aldığım yükte geçikmeli olduğu için para kazanamıyorum ve seviye atlayamıyorum -
    • uset g_force_economy_reset komutunu " 0 " olarak bıraktığımda yük gözükmüyor.
    • Biri yardımcı olabilir mi ? Sorunu tam anlamıyla anlatabildim sanırım.

7. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ekonomiyi sıfır yapın. Mp'ye girin, iş yoksa listede tamirhane, otel vs. bir yerde şoförü uyutun işler gelecektir.

8. fthbyrm16

fthbyrm16

29
    14
    4
    35
    TruckersMP Profili
    Abi tek seferlik iş yapıyorum çekiçi yok

9. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Tek seferlik işlerde ekonomi ile oynaman gerekiyor sürekli, en azından kendi çekicini alana kadar.
    Save kasıyorum hile olmasın diyorsan verdiğim linke bakarak kendine bir çekici alacak parası kadar yükseltip öyle devam edebilirsin.
    http://forum.wotmp.com/konu/para-ve-seviye-degerlerini-degistirme.7529/

10. fthbyrm16

fthbyrm16

29
    14
    4
    35
    TruckersMP Profili