1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi Ets2 mp Fps düşük

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve AlicanReiS tarafından 20 Haziran 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. AlicanReiS

AlicanReiS
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

28
    8
    0
    35
    TruckersMP Profili
    windows 10 64 bit i5 3.20 ghz
    ekran kartı:5gb amd radeon r5 220s series son sürüm herşeyi performans yaptım tabda 20 kişi var iken bile 10 fps alıyorum bilgisayarı geçen ay aldım neden böyle oldu yardım edermisiz
    grafik ayarları ölcekleme 75 basit ayarlar grafik orta çözünürlük 1366x768 ...

2. BupraKaan

BupraKaan

181
    42
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Amd radeon r5 220s ne zamandan beri 5 gb? 170 liralık 1gb 64 bit ekran kartı kullanıyorsun.Fazla anormal görme bence bunu.

3. 01Yusuf

01Yusuf
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.935
    1.232
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
  4. Mehmettnrkulu

Mehmettnrkulu

241
    64
    105
    Volvo
    TruckersMP Profili
  5. Patriot

Patriot
    Plaka

386
    113
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    görüntü ayarlarını düşürmeye çalış tüm ayarları en düşükte yapsan çok bir şey bekleme ekran kartın düşük

6. AlicanReiS

AlicanReiS

28
    8
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Driverler Yüklü Bilgisayar casper 1 aylık bilgisayar görüntü effectleri en düşükte 20 fps

7. Kadastrocu

Kadastrocu

29
    498
    114
    90
    Scania
    TruckersMP Profili
    Pc link atarmısın yada kaça aldın yazarmısın

8. BupraKaan

BupraKaan

181
    42
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ya ekran kartı çok kötü arkadaşın ben yorum olarak yazdımda kimse takmamış.Ekran kartı internet modeli 1GB64Bit olarak gözüküyor.Bu durumda 20fps iyi bile bence :)

9. BASHKOOV

BASHKOOV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    642
    916
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    *6gb ram *525m ekran kartı *6 yıllık emektar dell marka laptobum ile hdr açık, orta ayarlarda ve sakin yollarda 30 fps alıyorum. Sorun senin laptoptan olabilir.

Benim kendi tavsiyelerim şu şekilde
    1. Tırın sol ve sağı dikiz aynalarının yanına takılan ulusal bayraklar dlcsine sahipsen bunları kullanma kesinlikle, benim fpsyi düşürüyor.
    2. Oyun içi ekran çözünürlüğü ile masaüstü ekran çözünürlüğü aynı olsun. Fps rahatlatıyor. Bende oyuniçi ve masaüstü 1280x720

10. OyunHaneTR

OyunHaneTR
    Plaka

52
    14
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar bende amd reason r7 240 series kullanıyorum full ayarlarda oynuyorum arkadaşın ekran kartıyla alakası yok ve benimde ekran kartım 5 gb yazıyor.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.