1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2:MP - Fatal Error Hatası [Genel Konu]

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Emirhan Erol tarafından 18 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Defacer

Defacer
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

27
    8
    1
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    10 dakika'da bir oyundan atılıyorum , konuda söylenen BÜTÜN çözüm yollarını denedim bu linkide denedim sorun ayrı ekran kartımı yeni güncelledim bilgisayar özelliklerim çok iyi 7,9 üzerinden 6,2 alıyor windows derecelendirmesinde şuna bir çözüm bulun lütfen sinirden monitörü kıracağım bu gidişle...

2. corbanez

corbanez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    rotterdam 'da iken mi sürekli atıyor yoksa haritanın herhangi bir yerinde de mi atıyor?

bende, rotterdam 'dan europoort 'a 2. dönüşte eğer server 2495 civarında ise sürekli atıyor. yani oraya her geldiğimde önce mp oyundan atıyor sonra ets2 çalışmayı durduruyor.
    yine server 2495 civarında bir yoğunluk varken rotterdam 'ın herhangi bir yerindeyken attığı da oluyor. veya 5 sn durgun vaziyette chat açık durumda beklerken de atıyor.

3. TozasoR

TozasoR
    Kayıtlı Kullanıcı

1
    0
    15
    aynı sorunu ilk defa dün bende aldım mp de yaklaşık bir buçuk saat oyundaydım sonra oyundan attı ve bu hata geldi ets2 ilk çıktığından beri aktif bir şekilde oynuyorum ilk defa böyle bir sorunla karşılaştım büyük ihtimal sebebi yeni gelen güncellemeyle alakalı olabilir

4. Duran Gökpınar

Duran Gökpınar

42
    25
    0
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    İki gündür bene alıyorum bu hatayı. Ama anlaşılan oyundan kaynaklanıyor. Rotterdam'a gelince veriyor bu hatayı. Anlaşılan güncelleme gelene kadar ızdırap olucak bu...

Bu arada Single Player'de problem çıkmıyor, kütür kütür çalışıyor. MP de sorun var sanırım..

Son düzenleme: 26 Aralık 2014
  5. f.koyuncu16

f.koyuncu16

27
    6
    0
    35

Seferi nereye yapacağımı seçerken bu hatayı veriyor? önerisi olan varmı?

6. SoLobLeN

SoLobLeN
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

609
    588
    230
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bilgisayarınız oyunun minimum gereksinimlerini kaldırıyormu? Ayrıcı Singleplayer'damı alıyorsunuz bu hatayı?

7. f.koyuncu16

f.koyuncu16

27
    6
    0
    35
    evet bilgisayarımda multi çıkmadan önce oynuyordum çok güzel bi şekilde grafikler düşüktü tabiki. Hem Singleplayerda hemde Multiplayerda alıyorum bu hatayı.

8. SoLobLeN

SoLobLeN
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

609
    588
    230
    Volvo
    TruckersMP Profili
    -Ekran kartınızı güncelleyin.
    -Steam>Kütüphane>Euro Truck Simulator2'ye sağ tıkla>Özellikler>Yerek Dosyalar>Oyun Önbelleğinin Bütünlüğünü Doğrulaya basın.

9. Selimm

Selimm
    Plaka

29
    56
    2
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Fatal Error hatasını bende alıyorum MP sayfasına bile girmeden atıyor.. sonraki güncellemelerde bende girebilecek miyim ?

10. f.koyuncu16

f.koyuncu16

27
    6
    0
    35

şimdide mp ye girerken bu hatayı veriyo ama oyun güncel yeni yükledim

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.