1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2:MP - Fatal Error Hatası [Genel Konu]

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Emirhan Erol tarafından 18 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Aozturk660

Aozturk660
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

23
    7
    1
    35
    aynı hatayı bende alıyorum multiplayerde ama single playerde almıyorum

2. ToKuMan_TR

ToKuMan_TR

32
    2
    0
    35
    TruckersMP Profili
    oynayamıyorum artık resmen. bitti yani yok.

3. ExeLance

ExeLance

220
    111
    105
    MAN
    TruckersMP Profili
    Kalabalık şehirlerde dahamı sık yapıyor? benim başıma 1-2 defa geldi daha sonra hiç hata almadım

4. webmasteroguz

webmasteroguz
    Plaka

31
    31
    4
    80
    Volvo
    TruckersMP Profili
    kalabalıkla alakası yok olarak biliyorum çünkü en uç kimsenin uğramadığı bomboş yerde yine atıldım.

5. ExeLance

ExeLance

220
    111
    105
    MAN
    TruckersMP Profili
    Ben sadece kalabalıkta error aldım dahada bir daha karşıma çıkmadı öyle bir sorun

6. Greybeard

Greybeard
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.150
    1.540
    250
    TruckersMP Profili
    Bence de bununla alakası var biraz, belkide en çok hata alan arkadaşlardan biriyimdir :) ve farkettiğim kadarıyla kalabalık yerlerde daha çok veriyor, özellikle de o kalabalıkta az biraz hız yapınca, tabi sadece kalabalıkta değil, "webmasteroguz" adlı arkadaşın da dediği gibi en ücra köşelerde bile verebiliyor. kısa sürede çözerler inşallah...

7. woltina

woltina

23
    19
    2
    35
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Aynı sorun bendede var önceden 30-20dk oynarken şimdi en fazla 3dk durabiliyorum sonra hatayı alıyorum.Acaba ne zaman çözecekler...

8. EscorpınhoTR

EscorpınhoTR
    Kayıtlı Kullanıcı

28
    1
    0
    0
    aynı sorun bendede var yarın çok büyük bi konvoy'a katılcam umarım crashed vermez.

9. EmreYavuz

EmreYavuz

228
    68
    85
    TruckersMP Profili
    Kalabalık ortamlarda daha çok oluyor. En son aracım Rotterdam da idi bi türlü çıkamadım şehirden. 2 dakika da bir fatal error veriyordu. En sonunda Düsseldorfda ki garaja ışınlandım ordaki aracımı kullanmaya devam ettim.

10. 61Furkan61

61Furkan61
    Plaka

283
    268
    165
    MAN
    TruckersMP Profili
    arkadaslar gerekli sikayetlerinizi toparlayaraktan ben sitemizin apequitas administratorumuze gerek ceviriyi hazirlayarak gonderdim o yoneticilerle iletisime gecip sorunlarinizi yoneticilere ulastiracaktir merak etmeyin

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.