1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi Ets2 mp çalışmayı durdurdu

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve UNKNOWN tarafından 20 Şubat 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. UNKNOWN

UNKNOWN
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

24
    11
    0
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşlar (sg) ye girdiğimde oyun açılıyor fakat(mp) de çalışmayı durdurdu hatası veriyor her yolu denedim yeniden kurdum oyunu da yeniden kurdum fakat hala çalışmayı durduruyor bir tek format atmadığım kaldı yardımcı olurmusunuz ? Şindiden teşekkürler

2. UZMAN JANDARMA

UZMAN JANDARMA

390
    142
    140
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bir incele bakalım belki yardımcı olur https://forum.wotmp.com/konu/ets-2-multiplayer-alta-alma-sorunu.27436/#post-240744

3. UNKNOWN

UNKNOWN

24
    11
    0
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
  4. UZMAN JANDARMA

UZMAN JANDARMA

390
    142
    140
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Şuan bendede bir problem var bulduğum çözümde artık işe yaramıyor tanıdım 2-3 kişide buna benzer hatalar alıyorlar sp sıkıntı yok mp'te problem büyük ihtimal genel bi sıkıntı var oda bizi buldu yeni gelen güncellemeyi bekliycez sanırım

5. emreavci4747

emreavci4747
    Plaka

23
    176
    56
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Şu sıralar mp de sorunlar yaşanıyor sebebi bilinmiyor ben hiçbir sorunla karşılaşmadım şahsen Sistemim güncel olduğu için diye tahmin ediyorum ki tüm driverlarının güncel olduğundan emin ol uyumluluk modunda çalıştırmayı dene mod varsa modları kaldır ve son olarak windows güncelleştirmeleri varsa yap şimdilik aklıma gelenler bunlar hiçbiri çözüm olmazsa tekrar düşünürüz sorun ne olabilir.

yasinjg1 bunu beğendi.
  6. UNKNOWN

UNKNOWN

24
    11
    0
    50
    Scania
    TruckersMP Profili

Sistemim de güncel oyunda da modları kaldırdım daha dün oyunu tekrar yükledim gene öyle bir hata veriyor

7. emreavci4747

emreavci4747
    Plaka

23
    176
    56
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sorunu araştırıyorum ama henüz bir çözüm bulamadım. Destek ekibi @DesertEagle26 Belki size yardımcı olabilir.

8. Steal

Steal
    Plaka

579
    337
    190
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Steam'de ETS2 ye sağ tıklayıp özelliklere tıkla, Yerel Dosyalar seçeneğine tıkla Önbelleğin Bütünlüğünü Doğrula'ya tıkla. Olmaz ise belgelerimdeki ets 2 ye girip, config.cfg dosyasını sil.

9. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Merhaba @UNKNOWN
    Oyunu steamden DirectX 64-bit ile çalıştırabiliyor musunuz?

10. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Belgelerim içinde ETS2MP klasöründe "crash.log" ve "last_crash.log" diye dosyalar vardır. Onlara bakmak lazım. Burada ne yazdığını okumamız çoğu zaman çözüme götüren ilk adımdır. Orada yazılanı buraya yazın bir bakalım.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.