1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ets2 Mp Başlangıç Hatası

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve fatihmulumulu34 tarafından 3 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Axoonn

Axoonn
    Kayıtlı Kullanıcı

28
    4
    0
    0
    arkadaşlar oyuna giriyor ama siteye girmiyor bilginize

2. SoLobLeN

SoLobLeN
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

609
    588
    230
    Volvo
    TruckersMP Profili
  3. Zippo

Zippo
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

33
    9
    0
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Aynı hatayı bende alıyorum fakat çözümü yok link atan arkadaşlar yeniden kur diyen arkadaşlar boşuna indirip denemeyin, Evet'mi Hayır'mı iki seçenek sunuyor Evet'e basın her geldiğinde bir boşluk yakalayıp oyuna giriyorsunuz :)

4. ulubatlı

ulubatlı
    Kayıtlı Kullanıcı

31
    8
    0
    0
    arkadaşlar normalde mp moda girip oynayabilirken birden giremez oldum yani mp modu başlatıyorum ama normal euro truck 2 başlıyor bir türlü o server seçip giriş yaptımız yere gelmiyor direk normal oyun başlıyor bunu nasıl çözebiliriz lütfen yardım edin :(

5. SoLobLeN

SoLobLeN
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

609
    588
    230
    Volvo
    TruckersMP Profili
  6. ulubatlı

ulubatlı
    Kayıtlı Kullanıcı

31
    8
    0
    0
    ya onu düzgün yaptım orda sıkıntı yok çünkü daha önce oynadım mp modu

7. Gurkan [TR]

Gurkan [TR]
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

37
    21
    3
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar bende de aynı sorun vardı fakat steam üzerinden ets2 yi sağ tıklayıp özelliklerden betalar dan temporary_1_15_01 seçin sonra aşağıda kodu onayla diye biyer var oraya steam şifrenizi girin ve kodu onaylaya basın sonra betalar sekmesinin yanında yerel dosyalar sekmesi var ona tıklayın oyun önbelleğinin bütünlüğünü doğrulaya tıklayın %100 dolduktan sonra steam i yeniden başlatın ve oyuna girin sorun çözülmüş olacaktır arkadaşlar.
    Bu arada herkesin yeni yılını ve KANDİLİNİ kutlarım.

Kazasız belasız oyunlar dilerim.
    Gürkan

8. ulubatlı

ulubatlı
    Kayıtlı Kullanıcı

31
    8
    0
    0
    sorunu bu video ya çektim arkadaşlar

9. ulubatlı

ulubatlı
    Kayıtlı Kullanıcı

31
    8
    0
    0
    arkadaşım senin dedin yolu denemeye çalışıyorum fakat kodu onayla kısmında şifremi yazıyorum ama geçerli bir kod değil diyor oraya şifreyi yazdımıza eminmisiniz?

10. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    Öncelikle oyunun güncel sürümde olduğuna emin olun, http://www.ets2mptr.com/konu/ets-2-oyunu-guncel-surume-alma.732/
    Mod kurulumunu tekrardan yapın, http://www.ets2mptr.com/konu/ets2-mp-kurulum-rehberi.114/

- Virüs programınız modu engelliyor olabilir kapatıp, deneyin.
    - Play Euro Truck Simulator 2 Multiplayer kısayoluna sağ tıklayıp Özellikler seçeneğine tıklayın. Uyumluluk sekmesine gelip uyumluluk modunu Windows XP SP3 yapmayı deneyin.
    - Steam programını açıp, Kütüphane sekmesine tıklayın. Kütüphanenizde bulunan Euro Truck Simulator 2 oyununa sağ tıklayıp, Özellikler seçeneğine tıklayın. YEREL DOSYALAR sekmesine gelip, Oyun Önbelleğinin Bütünlüğünü Doğrula butonuna basın.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.