1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel ETS2 Mod Önerirmisiniz?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve TRMert77 tarafından 19 Kasım 2018 başlatılmıştır.

1. BenHallederimTV

BenHallederimTV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

28
    333
    390
    190
    Renault
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşlar.Başlıktada belirttiğim gibi Ets2 kaliteli bir mod aramaktayım o yüzden sizlerden fikir almak istiyorum.Online girmek istemeyeceğim bir kaliteli mod önerirseniz mutlu olurum.Teşekkürler şimdiden.Her türlü değişik yeni bir mod'lara açığım :)

Bu arada herkese hayırlı kandiller.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 19 Kasım 2018
  2. HellorD

HellorD
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.851
    5.180
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    TRMert77 bunu beğendi.
  3. yasin28a

yasin28a
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

25
    218
    92
    85
    Iveco
    TruckersMP Profili
    haritalardan promods önerirler,hiç kullanmadım ama iyi galiba. Benim önereceğim haritalar ise rusmap, kullandım, güzel offroad yerleri var, southern region, bu da rusya haritası, beraber kullanabilirsin, ben kullanmadım ama bunda da güzel offroad yerleri var. Offroad yerleri yok ama başka güzel bir harita daha var, rmp heilborn harita modu 1.1 ölçekli. Yani gerçekçi mesafelerde. Oyunun gerçekçiliğini 3 kat arttırıyor. Hele otobanları çok iyi, gerçekçi olduğu için rampalar uzun, inişlerde çek retarderi sağdan tın tın git.

hoca33 2, HellorD TV ve TRMert77 bunu beğendi.