1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2 Haksız Yere Ban Yedim

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve TurkonlineTR tarafından 14 Kasım 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. LorenitaLGSTCS

LorenitaLGSTCS
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

24
    388
    52
    70
    TruckersMP Profili
  2. TurkonlineTR

TurkonlineTR
    Kayıtlı Kullanıcı

38
    10
    2
    0
    Bilgi İçin Teşekkür Ederim,Ama Bu Suçlama Ve Hile İle Yargılanmam Kendimi Şahsi Olarak Rahatsız Etdi Kendimden Emin Olmasam Eyvallah Derim Hak Etdim Derim Sesim Çıkmaz.1 aylık sürenin dolmasını beklerim ,TruckersMP ye de ayrıca konu ile ilgili bildirimde bulundum cevap bekliyorum kaç gündür geri dönüşde yapmıyorlar, Madem hile yaptım Beni komple uzaklaştırın diye de yazdım,halen bekliyoruz.Benim İçin Bu Oyun Bitmiştir.

3. C1ROX

C1ROX
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

23
    4
    65
    Renault
    TruckersMP Profili
    Haksız ban olarak geçmez maalesef geçmiş olsun

4. karacabey2

karacabey2
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

29
    2
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Bu admin bana küfür yüzünden ban verdi 1 hafta 3 gün bana küfür edildi bende cevap olarak kaza bas g*t yazdım ban yedim ama bana küfür edenler bir şey olamadı bu Özgür denen ince sesli arkadaş yalan yanlış banlıyor, önüne gelene adminlik veriyolar.

Bu özgür milleti oyundan atmaya çok meraklı, kendi başına oynayacak herhalde değişik.

5. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

0
    1
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Özgürün haksız banları sayısız o kadar feedback'e rağmen halen takımda olması şaşırıtıcı.

TurkonlineTR ve ALP EREN KAYA bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.