1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ets2 Güncelleme Sorunu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve brkhn5454 tarafından 20 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Tolgahan Soylu

Tolgahan Soylu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    197
    80
    120
    DAF
    TruckersMP Profili
    Arkadaşım mp modunu yapan adamlar zaten orjinal oyun destekçileri eğer öyle bir gayeleri olmasaydı korsan sürüme mp yaparlardı. Sen ets2 ye 40 lira veriyorsun mp ye değil. Kafanda ets2 alayım da mp gireyim, mp için alıyorum olabilir ama görünüşte ets2 ye para veriyorsun bu durumda scs nin her güncelleme çıkardığında mecburen beklemen gerekiyor ki uyumlu mp sürümü çıksın ha beklemiyorum deyip isyan ediyorsan oda senin bileceğin iş ama burada durupta adamlara sallayamazsın yok o kadar para verdim şunu yaptım bunu yaptım diye sp ye girebiliyor musun? giriyorsun o zaman bitmiştir paran buraya kadar konuşur sonrası için geçmez.

2. DeliOglan

DeliOglan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

33
    4
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Umut vermiş cevabını hayırlı günler!!

3. Tolgahan Soylu

Tolgahan Soylu
    Plaka

26
    197
    80
    120
    DAF
    TruckersMP Profili
    At gözlüklerinizi çıkarın lütfen. Sen burada isyan ediyorsun ama haksız bir isyan. Scs güncelleme çıkarıyor steamdan ets2 ye girebiliyorsun mp giremiyorsun o kadar para verdim şu bu diyorsun ne alaka paranla mp nin? scs ile truckersmp birlikte iş yapsalar truckerde biraz para alsa tamam diyeceğim. Cahilliğinizi bu kadar belli etmeyin bari. Ortada sitem edilecek bir şey var ama doğru düzgün sitem edilmeli sağa sola sallamasyon laflar atılmamalı.

4. BolbieZ

BolbieZ
    Plaka

597
    747
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bi gelir kaynakları olmasa boşa uğraşmazlar bence? Şahsen bana bi yararı dokunmayacaksa ben mp ile felan hiç uğraşmam.

5. Tolgahan Soylu

Tolgahan Soylu
    Plaka

26
    197
    80
    120
    DAF
    TruckersMP Profili
    İşte bu yüzden Türkiye yerinde sayıyor. Yeni Türkiye haritası çıktı dün gece saat 21:00 ' da adamlar diyor ki iş yapın iş , iş yapmayacaksanız kötülemeyin karalamayın diyor. Sende iş yapmıyorsan karalamayacaksın. Scs nin işi gücü yok adamlara para mı yedirecek? sen sanıyorsun mp yi yapanlar 16-17 yaşında. İnsanlar değer verdikleri şey uğruna savaşırlar bağışla idare ediyorlardır belki gelir kaynakları iyidir bunu bilemeyiz. Senin oyuna verdiğin 40 liranın 1 kuruşunu adama gittiğini nereden biliyorsunda böyle konuşuyorsun? Bu hakkı sana kim veriyor yani? Hayatta en nefret ettiğim şeydir emeğe saygı gösterilmemesi. Yazık günah ya.

6. BolbieZ

BolbieZ
    Plaka

597
    747
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ben zaten oyuna verdiğimiz para direk mp ye gidiyor demiyorum arkadaşım, öncelikle bunda bi hemfikir olalım benim demek istediğim, bence scs ile ortak iş yapıyorlar neden diye sorarsan şimdi scs kendi mpsini çıkarsa truckersmp ye ne olacak ? Bunu da düşünmek lazım. Bu adamların emeğine saygım sonsuz.

Tolgahan Soylu bunu beğendi.
  7. canberk 76

canberk 76

26
    2
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Aynısı Bende de VAR

8. Tolgahan Soylu

Tolgahan Soylu
    Plaka

26
    197
    80
    120
    DAF
    TruckersMP Profili
    Usta bir yönden haklısın bunu bilemeyiz ama şu da var ki scs'nin de çapı belli o kadar yıl yapmadılar belki yapmak istemediler veya yapamadılar ama birileri yaptı ve scs ile görünüşte hiç bir resmiyeti yok ben bu görünüme göre yorum yapıyorum

9. brkhn5454

brkhn5454

42
    6
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Düzelmedi hayla aynı :@:@

10. Tolgahan Soylu

Tolgahan Soylu
    Plaka

26
    197
    80
    120
    DAF
    TruckersMP Profili
    Yorumların hepsini okuyamadım da ats si güncel olan birinden mp dosyalarını alıp açmayı denedin mi?

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.