1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ets2 Güncelleme Sorunu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve brkhn5454 tarafından 20 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. DeliOglan

DeliOglan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

33
    4
    0
    35
    TruckersMP Profili
    valla yok olmuyor ben pes ediyorum bir güncelleme daha gelirse ozaman düzelir herhalde :D

2. baris37

baris37

2
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Aynı sorum bendede var nasıl halletçez

Hiçbirşey olmuyor ets 2 mp ye giremiyorum

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 20 Ocak 2017
  3. xazxaz10

xazxaz10
    Plaka

24
    61
    18
    90
    DAF
    TruckersMP Profili
    gitti oyun gitti yok abi ya

4. HasGonyali

HasGonyali
    Plaka

30
    29
    5
    90
    Scania
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar çözümü bilen var mı oyuna giremiyorum

5. KORKUT REIS

KORKUT REIS
    Plaka

43
    24
    5
    65
    MAN
    TruckersMP Profili
    aynı sorun maalesef bendede var... saat 20:00 dan bu yana yaklaşık 7-8 deafdır launcheri silip bilgisayarı yeniden başlatıp indirip yeniden kuruyorum ama bi türlü bende artık pes ediyorum...

6. ALONE_DARK

ALONE_DARK

929
    356
    135
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar bu sorunla ilgili bugün bir arkadaşımızın bilgisayarında sanırım bir saatten fazla uğraştım aklıma gelen herşeyi denedim sorun çözülmedi. Sonra aklıma bu sorunun daha önce çözümlendiği geldi ve eski mesajlarımı kontrol ettim ve konuyu buldum. Çözüm yolu bir nevi çözümsüzlük olduğundan paylaşıp paylaşmamakta tereddüt ettim lakin özeldende bu konuya dair mesaj alınca paylaşmamın uygun olucağına kannat getirdim.

O konuda bir sürü öneriden sonra güncellemenin eksik dosya oolarak indirdiği bunun yoğunluktan dolayı olabiliceğini bir kaç gün sonra denemeni öneririm. Diye yazmışım. Uşakta ok demiş ve üç gün sonra sorun çözüldü. Hergün ara ara denedim bugün açtığımda iki dosya yükledi ve açıldı dedi.

Bunu referans alarak Yoğunluktan dolayı eksik dosya indiriyor ki bu sorunu yaşayan herkeste 1 dosya indiriyor normalde 2 olmalı yoğunluktan olduğu ve ilerliyen günlerde kendiliğinden yükleneceği kanaatindeyim. 'Ara ara deneyiniz' Önerisin de bulunucam..

Not: Gözlemlediğim kadarı ile söylüyorum bu ve diğer güncelleme sorunlarını Steam başka klasörde truckersmp başka klasörlerde olanlarda oluyor gibi gözlemledim kesin bir bilgi değildir. Bu sorunu yaşayan kişi steam içine kursada düzelmiyor biline. Bu sorun yokken mp sürümü steam içinde kurulu olanlarda görmedim sadece belirtmek istedim. Steam içinde kurulu olupta bu sorunu yaşayanlar var ise belirtsinler.

Son düzenleme: 21 Ocak 2017
    ceirod bunu beğendi.
  7. xazxaz10

xazxaz10
    Plaka

24
    61
    18
    90
    DAF
    TruckersMP Profili
    Saat 05:26 hala yanı durum söz konusu nasıl bir yoğunluk varsa anlmadım gitti fark edilmedimi daha ya

8. DeliOglan

DeliOglan

33
    4
    0
    35
    TruckersMP Profili
    bu soruna hala bir çözüm gelmedimi bir güncelleme getiriyorlar onuda beceremiyorlar para verip oynuyoruz birde bu oyunu valla yazık ya

9. Tolgahan Soylu

Tolgahan Soylu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    197
    80
    120
    DAF
    TruckersMP Profili
    Sen ets2 ye para veriyorsun multiplayer moduna para mı veriyorsun? saçma saçma konuşup durmayın arkadaşım. Sorun çözülür illa ki öyle yada böyle adamların bir ücret talep etmeden yaptıkları işi baltalamaya ne meraklısınız. Mp ye 1 lira versen diyeceğim haklısın. Haksız yere konuşuyorsun.

10. BolbieZ

BolbieZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

597
    747
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Torrentten indiripte multiplayer olmuyor ama, yapsınlar o zaman öyle, steamden almadan oynanmıyo steamde de fiyatı 39 tl.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.