1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Eklenti (SP) ETS2 Güncel Türkçe Radyolar

Konusu 'Eklentiler / Modlar (SP)' forumundadır ve JetImam tarafından 1 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

1. JetImam

JetImam
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

25
    94
    40
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Güncel Radyolar - ARABESK-FOLK-POP
    Merhaba arkadaşlar, mevcut radyo modları hep eskimiş çoğu çalışmıyordu. Bende dinlediğim bir liste oluşturdum. Arabesk-Folk-Pop takılıyorsanız oldukça işinizi göreceğini düşünüyorum. Resime aldanmayın toplam 33 adet radyo vardır.

Radyo Seymen'in çok çabuk yayın adresi değiştiği için birisi patlaması durumunda yedek olarak 2. koydum.

ZIPPYSHARE - REKLAMSIZ İNDİR
    https://www15.zippyshare.com/v/WD0u2X8X/file.html

OLURDA GÖRMEK İSTERSENİZ - VİRÜS TOTAL
    Rar'sız Taratılmıştır
    https://www.virustotal.com/gui/file...WMwZTBiNThhYjFmMmE6MTU2MTk4NzU1MQ==/detection

schilbS, mexiumut ve hoca33 2 bunu beğendi.
  2. F0rneo

F0rneo
    Plaka

33
    669
    209
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    bunlardan seçtikten sonra seçtiğimiz radyoları bbi dosya haline getiren site vardı adı ne onun radio trucker mi neydi

3. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Şu Türk radyoları kadar adres değiştireni de yok. İlla kendi sitesinden/uygulamasından dinletecek. Arkadaş istemiyorum her radyoyu ayrı yerden dinlemek.

Bu arada eline sağlık. İndirip bakalım, mevcut listeme eklerim dinlediklerimi.

4. JetImam

JetImam
    Plaka

25
    94
    40
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Evet hocam RadioTrucker'dan seçtim bende.

Aynen hocam oyundan direk dinlemek gibi bir imkan mevcutken tarayıcıdan falan açıp dinlemek eziyet. Sürekli yayın adresleri değişiyor kanallarıni özellikle seymen çok değiştiriyor. Adresleri bulmak ayrı bir dert zaten.

Razor3214 bunu beğendi.