1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2 Gereksiz Süreyle Ban

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve rasitozbek tarafından 27 Mayıs 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. rasitozbek

rasitozbek
    Kayıtlı Kullanıcı

22
    5
    1
    15
    Arkadaşlar merhaba! Ben ETS 2'de ban yemiştim ama 1 hafta süreyle. Daha sonra itirazda bulunduğumda 1 aya yükseldi neden olabilir? Yardımcı olabilecek yetkili varmı ? Nasıl çözülebilir ?

2. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Banın sebebini paylaşabilir misiniz ? Resim, video felan. Hani acaba süreyi az mı buldular.

3. rasitozbek

rasitozbek
    Kayıtlı Kullanıcı

22
    5
    1
    15
    resim nasıl atıcıam çözemedim ama pervasız sürüş ve kasıtlı rammingden ban yemişltim

4. BatuTR0661

BatuTR0661

538
    1.094
    230
    Dostum normal oyuncu olduğumuz için ban geçmişine bakamıyoruz ancak eğer ki buradan (https://truckersmp.com/user/3011685) bakarsan eğer muhtemelen 4. banın olduğundan ötürü 1 aya çıkarılmış ban süren.

(Alıntı → https://forum.wotmp.com/konu/truckersmp-oyun-kurallari-08-05-2020.8802/
    §2.8 Yasaklama(Ban) Uygulaması Nasıl Yapılır

● İlk üç yasaklama(ban) cezası Oyun Moderatörü inisiyatifindedir.

● Dördüncü yasaklama(ban) cezası bir(1) ay olarak uygulanır.

● Beşinci yasaklama(ban) cezası süresiz(kalıcı) olarak uygulanır ve geri dönüşü yoktur.)

Büyük ihtimalle oyun içinde 1 hafta ceza aldın sonra da itiraz edince admin baktı ki aldığın 4. ban 1 hafta'dan 1 ay'a çekti. Aklıma gelen tek senaryo bu.

Edit ; Bu arada az önce profiline baktım, eğer ki banı 31 Nisan'da almadıysan yukarıda bahsettiğim 4. ban durumu yok, ama eğer ki 31 Nisan'da aldıysan yukarıda belirttiğim gibi olmuştur çünkü profilinde şöyle yazıyor
    (Banned until 31 May 00:26 UTC)

Son düzenleme: 27 Mayıs 2020
    38 KAYSERİLİ 38 ve Extreme bunu beğendi.
  5. rasitozbek

rasitozbek
    Kayıtlı Kullanıcı

22
    5
    1
    15
    Merhaba yanıtın için teşekkürler ama benim ilk banım

BatuTR0661 bunu beğendi.
  6. BatuTR0661

BatuTR0661

538
    1.094
    230
    Oyunda ne zaman banlandın ? Eğer ki 31 Nisan ise haksız yere 1 ay ceza almışsın demektir, durum bu ise feedback atabilirsin. Ancak 31 Nisan'dan erken bir sürede ban aldıysan herhangi bir sorun yoktur, banın yine aynı şekilde 1 haftadır.

7. rasitozbek

rasitozbek
    Kayıtlı Kullanıcı

22
    5
    1
    15
    Haksız yere aldım zaten nerelere itiraz edebilirim

8. BatuTR0661

BatuTR0661

538
    1.094
    230
    Sizden ricam hesabınızdaki 'Punishment History' yazan kısmın ekran görüntüsünü alıp buraya atabilir misiniz
    (hizliresim vb. sitelere yükleyebilirsiniz)

9. rasitozbek

rasitozbek
    Kayıtlı Kullanıcı

22
    5
    1
    15

Burda 2 ban yazıyor galiba ama ben 1 defa ban yedim onda da 1 hafta yazıyor ne saçma iş ben anlamdım ya

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 27 Mayıs 2020
  10. BatuTR0661

BatuTR0661

538
    1.094
    230
    2. ban ile yasaklısın şu an. 2. bandaki videoları açmaya çalıştım ama 'Bu video kullanılamıyor' uyarısı ile karşı karşıya kaldım, eğer ki videolar silinmiş ise kanıtların 1 ay kalması gerekiyor ve banın 10 Mayıs'ta atılmış (10 Haziran'a kadar durması gerekirdi) Bunun için (https://truckersmp.com/feedback) buradan feedback atabilirsin belki bir işe yarayabilir, o ilk bana gelecek olursak oradaki video açılıyor ve ne yazık ki o ban haklı bir ban, Mercedes ile Duisburg-Calais arası sollama yaparken birisini sıkıştırmışsın.
    İlk banın videosu da burada ; youtu.be/H28WMCdYwno

Ayrıca 2. banda 1 ay değil 3 hafta yasaklanmış olarak gözüküyorsun Bu durumda da başlığa yazdığın 1 ay olayı 1 hafta eksik :D

EmreG ve Extreme bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.