1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber ETS2 DLC Dalgası

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Extreme tarafından 4 Nisan 2019 başlatılmıştır.

1. HamiAslantas

HamiAslantas
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    66
    22
    150
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bence bu fena bir harita olacak.
    Ayrıca benim görüşüm Türkiye ye biraz daha var Avrupa birliği ülkelerini yapıyorlar öncelik onlara tanıyorlar bence daha gelirse bizim güzel ülkemize gelecek ve aynı zamanda promods haritası yapımcılarıda Türkiye üstünde çalışmaya başladılar diye biliyorum.

2. Casay

Casay
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

178
    78
    100
    Renault
    TruckersMP Profili
    Her DLC'ye oyunun parasından fazla para veriyoruz.. İnşallah biraz fiyatları düşürürler.

3. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.255
    2.991
    200
    Burgaz Bulgaristan işte aksini demedim, en azından muhacirlerin bildiği yerler olacak, bence Köstence kesin olur.

harita linki koydum millet Türkiye sanıyor.

4. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    SCS oyunu indirimli dağıtıyor. Fakat ana oyunda alan dar olunca, ayrıca TruckersMP gibi modlar ile yeni haritalara ihtiyaç duymaya başlıyor insanlar, yeni yerleri keşfetme isteği işte. Fiyat oyundan pahalı, fakat bir FM 2019'dan ucuz olunca, adam onun yerine bunu alırım mantığıyla DLC alıyor. Tabii alamayanlar veya almayanlar var, fakat yine de MP sayesinde hasılatları 2 ya da 3 katına çıkmıştır bu zamana kadar.