1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2 Ban sistemi

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve BlackCat tarafından 1 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. BlackCat

BlackCat
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    7
    1
    0
    ETS2'de DLC paketleri almak istiyorum. fakat oyunu aldığımdan beri 5-6 kere ban yedim en son 3 ay falan yemiştim aradan baya zaman geçti 3 aylık banı 28 Temmuz 2019 yani 1 Yıl Önce yemişim. Geçen haftada haksız sollamaktan 2 haftamı ne ban yedim. bu banlar belli bir yerden sonra siliniyor mu ? yoksa birdaha yersem sınırsızmı yiyeceğim ona göre steamdan yeni hesap alıp sıfır ets2 alacağım. Ondada ip'den bulup banın devamı gibi olmaz herhalde ?

2. Yasin 53

Yasin 53
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

1.038
    2.664
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Üstünden 1 yıl geçmiş banlar aktif olarak gözükmemekte yani şuan yediğin banlardan 1 yıl geçmiş varsa onları yok say.
    Banlı bir hesabın olduğu halde başka bir hesap alıp oynarsan ve fark edilirse "bandan kaçış" konusundan dolayı o hesabında banlanacaktır.

https://forum.wotmp.com/konu/truckersmp-oyun-kurallari-08-05-2020.8802/
    Aradığın tüm soruların cevabını bu konuda bulabilirsin.

Leno'X bunu beğendi.
  3. BlackCat

BlackCat
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    7
    1
    0
    Anladım yani 1 yıldan itibaren oyuna sıfırdan başlamış gibimi gözüküyorsun :D

Yasin 53 bunu beğendi.
  4. Yasin 53

Yasin 53
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

1.038
    2.664
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Aynen öyle

Leno'X ve BlackCat bunu beğendi.
  5. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Evet banların rengi yeşilden sarıya dönüyor. Fakat sizin açınızdan düşündüğüm zaman banlarınız silinse dahi size faydası olmayacak çünkü fazlasıyla ban yemişsiniz ki bence devamı da gelir bunların. Umarım sizin gibi oyuncular karşımıza çıkmaz. Bir daha sizi oyunda görmemek dileğiyle. Hayırlı günler :)

Son düzenleme: 1 Kasım 2020
    Erendeha, DaNgEr900, Leno'X ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  6. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    Bende arkadaşların dediğine ek olarak şunu söylemek isterim:Yeni hesap açarsanız,eski hesabınız aynı beya benzer isimleri kullanmayın.Buda sizi başka birinin aa bu şunun hesabı olabilir mi demesini aklına getirmez,bu nedenlede kimse sizi raporlamaz,özet olarak ban yemezsiniz :D

7. Turkolass

Turkolass
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

25
    74
    193
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    denenmiş herhalde :D

Erendeha, 38 KAYSERİLİ 38 ve Leno'X bunu beğendi.
  8. ets2cidayi

ets2cidayi
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    64
    25
    0
    aşırı saçma bi düşünce bence oyunun ban sistemi biraz katı her türlü ufak hatada kaza olmasa bile ban atıyor adminler trollere atmıyorlar bize atıyorlar yazın aşırı saçma geldi bana inş senle de ben karsılasmayız

9. VolvocuYigit

VolvocuYigit
    Kayıtlı Kullanıcı

51
    19
    25
    Volvo
    Ben kendi banıma itiraz ettim 2 gün önce cevap gelmedi. Normalmi bukadar uzun sürmesi

10. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sistemdeki yoğunluğa göre değişebiliyor. Örneğin ban raporlarına 1 hafta civarında felan bakıyorlar ya. Biraz sürebilir.

DaNgEr900 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.