1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi Ets Kasma Sorunu

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve Etsci BABO tarafından 3 Mart 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. TAKLACII 2

TAKLACII 2
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

22
    114
    21
    95
    DAF
    TruckersMP Profili
    Orayı görmemişim pardon :D

2. Steal

Steal
    Plaka

579
    337
    190
    Volvo
    TruckersMP Profili
    laptop pişmanlıktır.

3. MertOguz

MertOguz

1.007
    675
    230
    TruckersMP Profili
    Dizüstü bilgisayarın iç temizliğini yaparak ve güncel işletim sistemi, sürücüler, yazılımlar kullanarak bir nebze rahatlatabilirsin. Ancak Intel i5-3230M işlemci ve NVIDIA 820M ekran kartıyla performans beklemek hata olur. Hatta giriş seviyesi bir dizüstü bilgisayara göre aldığın FPS değerleri normal sayılır.

4. Etsci BABO

Etsci BABO
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    5
    0
    0
    Hafta İçi Götürüp Temizleteceğim Tecrübem Olmadığı İçin Kendim Yapmak İstemiyorum

5. Etsci BABO

Etsci BABO
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    5
    0
    0
    Bütün Driverları Güncelledim Ancak Basit Ayarlardan En Düşüğe Çektiğimde Bile En Fazla 20 Fps Anormal Değilmi Sence :H

Edit : Harici Ekran Kartı İle Açıyorum Oyunu

6. TheKar1zma

TheKar1zma
    Plaka

26
    168
    21
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyun içi grafikleri en düsük ayara getir.

7. celal_1433

celal_1433

35
    152
    37
    105
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bende toshiba var daha yeni termal macunlarını yenileyip içini bir güzel temizledim zaten bende ısınma problemi olmuyor çok şükür altında da cooler master NOTEPAL INFINITE EVO 12 model soğutucu var sırf alüminyum kaplama ve adaptör ile kullanıyorum çok iyi hava üflüyor,core i7 2670qm işlemcim 8 gb ram ve gt 525m ekran kartımla en yüksek değil de yüksek ayarlarda 29-27 arası fps alıyorum sen 840m ile benden daha yüksek fps alman lazım oyunu gt840m ile açtığından emin ol bazı laptoplar intelin ekran kartıyla açar ona dikkat et.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.