1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel ETS İçin fikirlerim var.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve OyunHaneTR tarafından 11 Mayıs 2017 başlatılmıştır.

1. OyunHaneTR

OyunHaneTR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

52
    14
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Selam arkadaşlar yazacagım konu ne kadar dikkate alınır bilmem fakat ben genede yazayım. Ets2 için düşündüğüm fikirler var mesela herkes save ile oyuna giriyor oyunun %80'inin parası örn: 100.000.000 yanlışmıyım? halbuki 1 tane 0 profille baslayıp görev yapsak tır alsak emek olsa kazaların %95'i önlenirdi. Çünkü kimse tamirciye para vermek istemezdi yalan mı? Troll'ler olmazdı çarpıp kaçan olmazdı ban yemeler azalırdı.
    Trafik kurallarına uymayıncada para kesildimi işte tam oldu demektir, kırmızıda duranlarmı dersin sollamaya girmeyenler felan oyunu düzene böyle alırsınız ancak yoksa son model tırla 160 km hızla yük bırakmakda ne? emekle yapacaksın tırını alacak havanı basacaksın.

2. bir önerimde bence oyuna yan koltuk özelliği gelsin arkadaşlarımızın aracının muavin koltuğuna oturabilelim süper bir ayrıcalık olur.

İyi kötü yorumlarınız önemlidir.

BrkErd48 ve Ozan Ceylan bunu beğendi.
  2. Ozan Ceylan

Ozan Ceylan
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.325
    7.769
    255
    Söylediğin hepsine katılıyorum güzel fikirler ancak yapılması zor bir durum.

Abdullah Kaya bunu beğendi.
  3. LondroS

LondroS
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    492
    1.056
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    İlk Fikrin Teoride Güzel,, MP'de emekle para kasmak da mümkün, nasıl mümkün batıya hiç uğramayacaksın. Öyle para kasabiliriz. ama Tab'ında fazla kişi olmadığı zaman single havası veriyor, insan birazda aksiyon istiyor tabi, o yüzden herkes batıya kayıyor... Kopilot fikri gayet güzel, hatta dün aklıma gelmişte getirilse çok güzel olur... Sonuçta online ortam illa ki troll olucak ama Cezalar caydırıcı değil... Sen boşver zevkine bak, ben mp'ye başladığımdan beri bir kere bile dorse teslim etmedim. Sürmeyi bilmek lazım. :D

4. makinistfanlari

makinistfanlari
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

712
    312
    175
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Yaklaşık 1 yıl önce bende senin 2. dediğini önermiştim. Arkadaşla aynı arabada filan gayet eğlenceli olurdu bence.

Ayrıca şuan oyunda bitek benmi hilesiz kendi başıma kazanarak oynuyorum yahu o_O

5. DesertEagle26

DesertEagle26
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Bence güzel bir fikir, save olayını resmi forumda bir arkadaş da dile getirdi bu günlerde. Biz yıllardır bu tür oyunları oynadığımız için neyin ne olduğunu biliyoruz fakat aramıza sürekli yeni arkadaşlar katılıyor. Onlar için sürekli iş yapma gereği duymak, birileri yanından basıp giderken arkasından bakmak oyundan soğutabilir, hatta scs nin satışları azalabilir. Bu fikir gerçekçiliğe daha da yaklaştırır ancak bazılarını oyundan nefret ettirir. O yüzden oyunlar en zayıf oyuncu profiline göre inşa edilmesi gerekiyor.

Abdullah Kaya ve bashkooV bunu beğendi.
  6. Oguzhan Sengul

Oguzhan Sengul
    Plaka

26
    81
    14
    115
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bence oyun için çıkan modları sunucu açıp mpde oynayabilsek harika olur.Örneğin Türkiye Haritası'nda kimisi otobüs alsa kimisi kamyon alsa kimisi tır alsa ve öyle takılsak çok güzel olurdu

Ozan Ceylan bunu beğendi.
  7. Ege1903

Ege1903
    Plaka

1.037
    716
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Arkadaş olayı gerçekten güzel bir fikir ama save olayı pek mümkün deil gibi her ne kadar emekle paranızı arttırsanızda çok zor ve uzun bir zaman gerekiyor gelişmek için bu yüzden bir müddet sonra oyundan soğuyan çok kişi olur save olayı olursa

8. BerkaYYY

BerkaYYY
    Plaka

657
    781
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Fikir güzel ama para kastıktan sonra tekrar aynı durumlar olacak.

9. Ozan Ceylan

Ozan Ceylan

1.325
    7.769
    255
    Bende uzun zamandır teslim etmedim yaa nerde o eski ETS :P

10. Ozan Ceylan

Ozan Ceylan

1.325
    7.769
    255
    İnsan gibi gerçek hayattaki gibi kullansalar muhteşem olur ama 10 yaşında ki arkadaşlar maalesef çoğu trol,Kuralları bilmeyen ve bilse De uygulamayan kişiler o yüzden öyle bir server olsa ortalık fena karşır.