1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel ETS Başarımları Hakkında Yardımlaşma

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve MERTA4141 tarafından 13 Ocak 2017 başlatılmıştır.

1. MERTA4141

MERTA4141
    Kayıtlı Kullanıcı

29
    76
    30
    15
    Volvo
    Merhabalar uzun süredir 2 haftaya yakındır bu başarımların peşindeyim benim gibi başarım kasan kişiler varsa bu konu altında yardımlaşabiliriz. Bir başarımın püf noktası yük nerde bulunabilir vb veya nasıl yaptığımız hakkında. Şuan 2 arkadaş 10.000 km 20,000 TP başarımını yapmaya çalışıyoruz ve hesaplarımız tutmuyor ne yaptıysak bu başarımı yapan varmı aldığınız yükler nasıldır.

01adanali01 bunu beğendi.
  2. SScrack

SScrack
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

32
    1.862
    4.104
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben de bu konuyla ilgili bir şey soracağım yardımlarınızı ve düşüncelerinizi bekliyorum :)

Steam hesabım olmadan önce de ETS 2 oynuyordum ve oradaki yüksek levelli profilimi oyun klasörüne attım. Hesabımı kontrol ettiğimde steam başarımlarının çoğu kazanılmıştı, bu önce hoşuma gitti. Ancak sistemde hepsi aynı gün ve tarih olarak kazanılmış gibi çıkıyor. Bunu düzeltme veya eski profilime geri dönme durumum olur mu?

NOT: Eski oyun profil dosyamı yenisi ile değiştirince silmiştim :(

3. Meharslnv

Meharslnv
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    267
    188
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyunu zevk almak için oynuyanları görünce mutlu oluyorum :)

MERTA4141 bunu beğendi.
  4. MERTA4141

MERTA4141
    Kayıtlı Kullanıcı

29
    76
    30
    15
    Volvo
    Save silinsede başarım steamde kalıyor daha önce 1 hesabım silindi onda kazandığım başarımlar halen durmakta.
    Vallah ben bu oyunu ilk çıktığı zamandan bu yana oynayanlardanım ozamandan bu zamana milyonlarca km yapmışımdır oyunda hiç bir zaman trollemesine oynamadım. Şuanki kullandığım hesabımda da 250.000 ne getirdim sıfır aldığım tırımı :D

MehmetArsLanTR bunu beğendi.
  5. istanbullue

istanbullue
    Plaka

153
    121
    170
    Scania
    Kardeşim sen hiçbir hile yoluna başvurma ve kullanmakta olduğun profile devam et. Çünkü herhangi bir profil veya hile yaptığın da oyunun zevki kalmıyor bileğine kuvvet direksiyon salla ve kendi çabalarınla başarı kazan bu sana daha çok zevk verecektir.

6. SScrack

SScrack
    Plaka

32
    1.862
    4.104
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Zaten şuan sorunum o :D Eski profilimi yükleyince Fransa dlc'si dışında kazanılan tüm başarımlar açıldı. Ama hepsinin kazanılma tarihi oyuna profili yüklediğim tarih oldu, yani oyun içinde kazandığım tarih değil. Resmi yükledim zaten daha net anlaşılsın diye, şuana kadar bir çözüm bulamadım. Artık en kötü başarımları sıfırlayacağım.

http://hizliresim.com/ZMp9Mo

7. ProLife

ProLife
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

26
    391
    194
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    valla onu bende yapmaya çalışıyorum yapmanın tek yolu var galiba onlada bitmez şehir içi yük alıp taşıyın örn: 2 km de 45 tp veriyor öteki türlü 300 km gidiyosun 420 tp anca veriyor çok zor yapılması

8. 01adanali01

01adanali01
    Plaka

35
    81
    69
    110
    Scania
    TruckersMP Profili
    Şoför Exceptionnel
    görevindeki tüm rotaları yaptım ama hala başarıyı belgesini vermedi bu görevi yapan var mı ?

hoca33 2 bunu beğendi.
  9. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    her çeşit yükten bir rota götürdünmü yani
    Edit :6 çeşit yük var sanırım

hoca33 2 ve Doctor Pikachu bunu beğendi.
  10. 01adanali01

01adanali01
    Plaka

35
    81
    69
    110
    Scania
    TruckersMP Profili
    int araştırma yaptım 36 rota tüm dlc sahipseniz dedi bende 36 rota ya agır yük götürdüm 6 ceşit yük olarak