1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel ETS 2'yi Silme Vakti Gelmiş

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Yusuf Kerem tarafından 4 Kasım 2020 başlatılmıştır.

1. Yusuf Kerem

Yusuf Kerem
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

36
    84
    32
    75
    DAF
    TruckersMP Profili
    bu yaz başnda o işi haletmiştim macun yenilendi ve ssd ye geçildi

şöyleki benim pc overclock programı kurulu öncesinde fps kaybı yokken açmıyorum ama kayıp olduu zamanlarda mecbur kalıyorum 1 keresinde fps %75 oranında düşmüştü ekran kartı driver ını kaldırıp fln düzeltmşitim yenisi kurarak yani bu şekilde devam etmeye çalışıyorum

2. ssv4x

ssv4x
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

932
    590
    185
    Mercedes
    sileli uzun zaman olmuştu unutacağım neredeyse oynamayı.

eskisi kadar sarmıyordu artık kısıtlamalar çoğalmıştı (benim pek umrumda değildi ama) ve troller bundan dolayı artmaya başlamıştı. olan benim gibi sağdan yavaşça gidenlere oluyordu. steam hesabımın şifresini bile unutmuş olabilirim o derece bağlantım kalmadı artık.

DaNgEr900 bunu beğendi.
  3. syntax

syntax

298
    414
    220
    TruckersMP Profili
    Adamlar çağ dışı oyun motorunu kullanıyorlar. Bu oyun motoruyla DLC çıkara çıkara nereye kadar gidecekler bakalım. Yeni bir oyuna başlamaları lazım. Bu devirde bu oyun motoru yakışmıyor.

sametcakr5734 bunu beğendi.
  4. Hilalimsin

Hilalimsin
    Plaka

1.316
    2.601
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    şehir merkezlerinde boş bile olsa fps düşüşleri oluyor oyunla alakalı bir durum muhtemelen çözerler umarım

hoca33 2 ve DaNgEr900 bunu beğendi.
  5. F0rneo

F0rneo
    Plaka

33
    669
    209
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    bu dediğiniz kasma oyunda çok uzun zamandır var benim orta seviye sayılabilecek laptopumla bile kasıyodu zamanında ama diğer oyunlarda hiçbir sıkıntı yok steam başlangıç ayarlarından -high yazıp girdiğimde bu sorun ortadan kalktı haliyle ısınmaya başladı pc kasada ufak değişiklikler yaptım bu nedenle, ısınmayı da hallettim ama hala anlayabilmiş değilim bu fps problemlerini

6. Opssorry

Opssorry
    Plaka

31
    900
    804
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sesler bozulduktan sonra bırakmıştım oynamayı,düzelene kadar da oynamayı düşünmüyorum açıkçası. Valorant devam :D

7. furkan4650

furkan4650
    Plaka

357
    136
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    I5 3230m gt610m 2 gb 6 gb ram 750 gb hdd ile yüksek ayarlarda şehir içi 20 25 şehir dışı 30 40 alıyorum dostum fantezi grafik seviyorsun galiba yüksek te gayet yeterli bence.

8. Yusuf Kerem

Yusuf Kerem

36
    84
    32
    75
    DAF
    TruckersMP Profili
    bendeki 1gb lık versiyonun vede laptop

9. furkan4650

furkan4650
    Plaka

357
    136
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hocam benimkide laptop birfe 1 gb ile 2 gb arasinda fark en fazla 10 15 fps olur orta da oynarsin cozulur bence.

10. PoyraZTR

PoyraZTR
    Plaka

27
    281
    98
    125
    Scania
    TruckersMP Profili
    O ekran kartıyla o kadar alabiliyorsan helal.