1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi ETS 2'de Araçların İçinde ki Bazı Kısımlar Pembe?

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve Zupervizor Tr tarafından 18 Kasım 2020 başlatılmıştır.

1. Zupervizor Tr

Zupervizor Tr
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    2
    0
    0
    Direksiyonda oluyor ve direksiyona taktığım tüm aksesuar lardada aynı durum var ve bu artık canımı çok sıkmaya başladı bi forumda çözülmüşü sanki fakat tam anlamadım ve tek tırda değil neredeyse tüm tırlarda aynı durumu yaşıyorum

ilk konum yanlış bişey varsa affedin

2. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Forumumuza hoşgeldiniz. Yaşadığınız sıkıntı texture hatası gibi gözüküyor. Kaplamalar yüklenmeyince arkasındaki modeller mor renkte gözükmeye başlar. Mümkünse ekran görüntüsü paylaşın. Kaplamaların yüklenmemesi sorununun sebebi bozulan oyun dosyaları, güncel olmayan veya ısınan ekran kartı yapıyor olabilir. Oyunu silip tekrar yükleyin sorun devam ederse işletim sisteminize göre directx sürümünü silip tekrar yükleyin.

3. Zupervizor Tr

Zupervizor Tr
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    2
    0
    0
    ss atacağım fakat durum şöyle mesela kaplamada yılan derisi var diyelim sizin dediğinize göre yılan derisinin olmaması,oranın sadece pembe olması lazım fakat buradaki durumda yılan derisi pembe tonlarında tüm tırların ss lerini atmaya çalışacağım ha unutuyordum hani tırın içini direksiyona tıklayarak değiştirdiğim tüm direksiyonlardada pembelik oluyor hackvita yanıt verdiğin için teşekkür ederim allah izin verirse beraber çözeceğiz inşallah

directx imi silip tekrar yükledim fakat durum aynı