1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel ETS 2 - Yeni Multiplayer Modu "Infinite Truckers"

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve LondroS tarafından 18 Şubat 2019 başlatılmıştır.

1. Ege1903

Ege1903
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.037
    716
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Siteyi türkçe yapamadım bir türlü nasıl oluyor ?

2. nameless23

nameless23

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    SCS'nin desteğindeki bir platform TruckersMP. Hatta TruckersMP'nin yapımcısı Rootkiller bildiğimiz üzere SCS çalışanı. Bu yeni yetme arkadaşlar kimin desteğiyle çıkaracak bu modu? Her şeyden önce SCS bunlara izin verecek mi? Zaten benim düşüncem yakında SCS'nin TruckersMP'yi resmi şekilde bünyesine katacağı. Eğer böyle bir şey olursa başka bir MP modu çıkması söz konusu bile olmaz.

Ayrıca hiçbir şey kesinleşmeden bence o siteye üye olmayın. Steam hesabınızı bağlamayın. Neyin ne olacağı belli olmaz.

3. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Chromeden giriyorsan sağ tıkla Türkçe diline çevir de.
    Mobil giriyorsan tarayıcı dan ayarlarda diller den girince en altta otomatik Türkçe diline çeviri tikini aç

Siteye Gmail hesap ile üye oldum ve steam bilgi ekle dediğinde sadece bu şekilde ekledim. Steam şifresi falan girmedim mesela

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 19 Şubat 2019
    YusufE, Eğinli, Ege1903 ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  4. Challenger (06)

Challenger (06)

24
    710
    420
    170
    Volvo
    aga ne yazmışsın öyle sakin ol Matrix filmi çekmiyorlar kodlarla uğraşmayı bilen bir ekip olsa her şeyi halleder :D

38kayserili ve TRMert77 bunu beğendi.
  5. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Verilen linkten siteye ulaşarak hesap açabiliyorsun :)
    Beleşe para kasmanın kolay yolunu buldu scs hiç birşey diyemez hem scs tmp ye destek olarak sadece büyük dlc`lerde yardım ediyor diğer hiç bir şeylerine karışmıyor eğer karışsa bile tmp bu halde olmazdı emin ol :) aslında istese tmp`de işi yürütebilir ama insanları sürekli kısıtlıyorlar herkez ayrı bir kafada işte.

Son düzenleme: 19 Şubat 2019
    LondroS, Razor3214 ve TRMert77 bunu beğendi.
  6. Ege1903

Ege1903
    Plaka

1.037
    716
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Eyvallah , sağol.

38kayserili bunu beğendi.
  7. Beykozlu Selçuk

Beykozlu Selçuk
    Plaka

27
    548
    1.104
    210
    DAF
    TruckersMP Profili
    Herkes kendi gemisinin dümeninde. SCS en başında Truckers Mp ye diyecektiki Tamam kardeşim Çıkar MP Yi mod olarak izin veremem Ben oyun ıcıne eklerım sızde geliştiricim olarak devam edersınız. Bukadar basıttı Ilk basta. Mod destegıde gelırdı buglarda olmazdı Sıngle Mod ie Mp mod arasındakı goruntu kalıtesı farkıda olmazdı herkes yoluna bakardı. Aynı sekıldede Şöyle bir secenek sunulubaılır ıdı oyun ıcı kendı arkadasların ıle Hem mod destegı hem aı araclar secenegı. Oyun ıcı Arkadaşlarla host ile erişim...

Razor3214 ve TRMert77 bunu beğendi.
  8. ByLegenD

ByLegenD
    Plaka

31
    11
    7
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kendimi Fazla Kaptırmışım ;) Umarım Başarılı olurlar...

BMW ci ve TRMert77 bunu beğendi.
  9. Eğinli

Eğinli
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

60
    229
    191
    160
    MAN
    TruckersMP Profili
    Scs mp modunu çıkarmayarak ateşi maşa ile tutmuştur,eğer mp kendi çıkarsa banlanma nedeniyle müşteri kaybedecek zaten mp tamamen kendi kontrolünde durum analizi yapacaktır bu şekilde devam etmesi kendi yararınadır bölünme risk taşır belki o riski almaya değer bunun hesabını scs yapacaktır,oyun benim olsa bende mp modunu çıkartmam ama benim kontrolümde devam etmesini isterim maksat para kazanmak...:D

10. peltagom

peltagom
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

1
    0
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yerimizi aldık hayırlısını bekliyoruz :D