1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel ETS 2 - Yeni Multiplayer Modu "Infinite Truckers"

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve LondroS tarafından 18 Şubat 2019 başlatılmıştır.

1. RaiglacheL

RaiglacheL
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Benim anlamadığım durum şu; neden bir taraf tutmanız gerekli gibi hissediyorsunuz?

Keşke "X platform gelmeyecek, Y platformun yayını bile yapılmadı" gibi birbirinizle atışacağınıza, oturup mantıklıca düşünseniz. 3 platform da babamın oğlunun değil. Canım nerede isterse orada oynarım. Hepsi çıksın, hepsinde de oynarım. Zaten çoğu kullanıcı bu platformları "Birinden banlanırsam, diğerine girer oynarım." mantığı ile veya zaten kalıcı banlı olduğu için bekliyor. O yüzden boşuna "X platformda sevmediğim insanlar var, Y platformunun yönetimini beğenmiyorum." gibi bahaneler üretmeyin.

Ağustos 2015'den beri TruckersMP'ye kayıtlıyım. Zamanında adminlik de yaptım ama aynı zamanda hem IFMP'ye hem de HGVMP'ye üyeyim. Yani neden taraf tutayım? Hepsine girersin bakarsın. Birisinin pingi yüksektir oynamazsın, diğerinde multiplayer modu stabil olmaz oynamazsın ama önce gir bak. 2-3 tane videoya göre yorum yapmayın. He yok ben gördüğüme yorum yaparım derseniz; aşağıya 2013 yılından bir video bırakıyorum. Önce onu bir izleyin derim...

Driven06, Lance, UlasCaNN ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  2. HellorD

HellorD
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.851
    5.180
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bazı konuları anlamakta zorluk mu çekiyorsunuz ?

3. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Yazdıklarımı baştan ve dikkatlice okursan, hangimizin anlamakta zorlandığını daha rahat anlayabilirsin.

Edit: Şimdi farkettim de çok şey istemişim. En iyisi ben sana 2 yaşındaki bir çocuğa anlatır gibi anlatayım. IFMP'nin videosu bir türlü gelmediği için çıkmayacak deniyor ama çıkacak. Diğer konu ise; HGVMP'nin videolarında stabil bir multiplayer gözükmediği için, sürekli olarak kötüleniyor. Yukarıdaki mesajımın özeti şu; IFMP, HGVMP veya TMP yani platformun ismi ne olursa olsun denenip bakılması gerekiyor. Anlatabildim mi? Umarım bu sefer anlamışsındır. Uzun yazıları okuyunca kafan karışıyor belliki...

Son düzenleme: 27 Kasım 2019
  4. DangerHGVMP

DangerHGVMP
    Kayıtlı Kullanıcı

12
    26
    15
    Scania
    Kasım Can'ın da dediği gibi tekrardan başlanmış bir proje olmasına rağmen önemli aksaklıklar giderildi (2. yayını izleyebilirisiniz.) IFMP'yi kötülemek istemem ama IFMP gerçekten dürüst olsaydı @38 KAYSERİLİ 38 abimizin ve diğer Türk kardeşimizin hediyesini çeşitli bahaneler uydurup vermemezlik yapmazdı.Ayrıca bu ekibin diğer "Multiplayer Modlarında" yapmış olduğu rezillikleri hiç anlatmayalım daha iyi. Çıkmasını elbet isteriz ama bu tür vakalar insanın umudunu yitirmesine neden oluyor ne yazık ki.

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  5. BurakAKSAKAL

BurakAKSAKAL
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

388
    1.910
    300
    TruckersMP Profili
    Neden bu kadar taktınız ki biladerlerim. Çıkarsa ekime çıkmazsa 'kasım a kalır bu iş.

6. HellorD

HellorD
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.851
    5.180
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    TMP'in attığın video karşı cevap yazdım olayı başka yerlere sürüklemeyin lütfen.

Kardeş rengin solmuş.

7. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bunu açıkladığıma gerçekten inanamıyorum ama yine de senin güzel hatrın için açıklama yapıcam.
    TruckersMP'nin videosunu attım. Çünkü; HGVMP'nin tanıtım videosundaki takılmalar, donmalar, ilk videolarındaki stabil olmayışından dolayı, destek olunması gereken yerde "hee bak yapamıyolar, beceriksizler, bunlar yapamaz" gibi saçma sapan insanların saçma sapan yorumlarına maruz kaldı. Yani anlatmak istediğim şu; TruckersMP de ilk başlarda stabil değildi ama sonradan stabil hale gelmeye başladı. Hatta geçen seneye kadar abuk sabuk buglar vardı. Basit bir örnek verecek olursak; hızlı kayıt alındığı zaman, tabındaki uzaklık 200-300m olmasına rağmen arkandaki kullanıcı sekerek sana çarpıyordu. Yani bunlar düzeltilmeyecek şeyler değil. IFMP'nin neden kullanıma açılmadığı veya neden tanıtım videosunun yayınlanmadığı konusunda da sadece tahmin yürütebiliyoruz. Belki de yönetimin daha farklı bir sunumu olacak ancak henüz hazır değil veya eksik şekilde tanıtımı yayınlamak istemiyorlar.
    Rica ediyorum yorum yaparken, önce ne yazıldığını anlamaya çalış. Sadece yorum yazmak için yazdığını düşündürüyorsun...

KasimCanOLMEZ bunu beğendi.
  8. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Şu saatten sonra map le modla event ile proje yürümez. Tmp içinde bu geçerli ki promods en fazla 6 ay daha canlı tutar. Gelelim üstünde çalışılan projelere;
    1. Her oyuncuda yük piyasası wotr gibi aynı olacak ama eş zamanlı güncellenecek.(harici sözleşmede listede iken başkası ile aynı iş alınabiliyor)
    2. Web üzerinde de olsa sanal şirket olacak. Site Profili aynı zamanda oyuncunun şirket bünyesine girmesi için kullanılabilir kimlik olacak. Tüm oyuncuların kaydı sürekli sitede odepolanacak. Şirket yöneticisi tüm iş dağılımını şoför ve cekicilerin kontrolünü ihale işlerini site üzerinden yapacak bu çoğaltılabilir.
    3. Bu sanal şirketler büyük işleri ihale usulü alacak. Açık ihalelere katılma şartları işin niteliğine göre değişecek misal, iş 350 ton kuru yük şartlar en az 5 şoför çalışacak, 5 uygun dorse şirket tarafından karşılanacak vesaire
    4. Save editing kalkacak bazı tuning modları eklenecek. Şirketler kendi logolarını tasarlayıp araçlara ve dorseye yapıştıracak ve diğer oyuncular görebilecek. (Tabi SCS logo, yazı, çıkarma işine hiç girmedi). Tüm para akışı, iş bilgileri oyuncunun save dosyasına siteden eklenecek.
    5. Kilometre başına ücret, yük değeri, vergi ayarlanacak ve dengeli bir ekonomi oluşturulacak.
    Bunları yaparsanız projeniz uzun vadede çok kişiyi kendine çeker. Yapmazsanız maden yolu, Cd yolu gider oyuncularınız sıkılır ban yer azalır.

KutayAnkara, DesertEagle26 ve RaiglacheL bunu beğendi.
  9. Cold

Cold
    Plaka

607
    528
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    hala açılacak :D

10. DangerHGVMP

DangerHGVMP
    Kayıtlı Kullanıcı

12
    26
    15
    Scania
    Yine ertelendi yine ertelendi :D Infinite erteleye erteleye 2021'i görecek sanırım...

DesertEagle26 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.