1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber ETS 2 ve ATS için Uluslararası Yılbaşı Hediye Teslimatı Etkinliği 2018

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Uzman Oyuncu tarafından 17 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. mito1172

mito1172
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    pek iyi hediye yok ama yapalım zevki başka;)

Eğinli bunu beğendi.
  2. Eğinli

Eğinli
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

60
    229
    191
    160
    MAN
    TruckersMP Profili
    Her türlü,Kabul ediyor yeterki götür.:D

Seddoo bunu beğendi.
  3. BatuhanKocak

BatuhanKocak
    Plaka

240
    181
    180
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ne yapıp ne ettiysem herhangi bir yük bulamadım.Belki de etkinlik bitti.

4. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    etkinlik bitmedi kardeş devam ediyor.hamburg rostok travemünde buralara ışınlan bi bak

Nikon bunu beğendi.
  5. BatuhanKocak

BatuhanKocak
    Plaka

240
    181
    180
    Volvo
    TruckersMP Profili
    hallettim hocam prag da son anda buldum yoksa çıkacaktım teşekkürler.

Nikon bunu beğendi.
  6. Seddoo

Seddoo
    Plaka

36
    652
    567
    175
    Volvo
    Valla 1-1,5 saat içinde ETS'deki 12 görevide yaptim bitti.. Önce @38kayserili sonra Rostock Trelleborg vapuru sağolsun peşi sira 12 yük götürdüm yaptim bitti.. Eskiden biliyosun abi bu etkinlikleri yapinca daha özel anlamli olurdu şimdi Steam pazari çikti mertlik bozuldu en kral ivir ziviri 25-30 kuruşa aliyosun anlamida kalmiyo yaptiğimiz hamalliğin..

ATS için olanınıda yapacaktim ilk başladiğimda ama ATS'i gram sevmiyorum valla haz etmiyorum o saçma burunlu tırlarindan o yüzden ATS görevini yapmaktan vazgeçtim yapanlara kolay gelsin. :cay: Ek olarak ATS'ninde 12 görevini yapanlara özel interior verilecekmiş onuda steam pazarda çikarsa alirim çikmazsa canımız sağolsun. ;)

Eğinli, Night0 ve 38kayserili bunu beğendi.
  7. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hayırlı olsun :)
    Ben ats hiç almadım. Oysaki bu oyuna onun eski versiyonu ile başlamıştım yıllar önce ama şimdi ets 2 olunca başka

Nikon ve Seddoo bunu beğendi.
  8. Seddoo

Seddoo
    Plaka

36
    652
    567
    175
    Volvo
    Valla inan diyorum kazanacağima hiç ihtimal vermediğim bi çekilişten kazandim ATS'i yoksa benim hiç işim olmaz.. Oldum olası burunlu tırlarida sevmiyorum onunda etkisi var galiba.. Sadece her yenilikte ne gelmiş ne değişmmiş diye sağa sola bakiyorum o kadar.. Bu zamana kadar ATS çikti çikali hepi topu 17 Saat gir çik yapmişim, o kadar ki ilgimi çekmiyor.. Bazilari ETS'den daha iyi falan diyo ama bence her anlamda daha kötü ETS'den.. Bi türlü tutmadi işte yani kimse oynamiyo zaten kimse çok fazla vakit geçirmiyo ATS'de.. MP olayını zaten es geçelim sunucularin EN kalabalik olduğu zamanlarda bile 400 500 hadi diyelim 600 oynayan varsa vardir hep dipte hep boş.. SP olarak bile oynanmiyo, Geçen bi yerde baktim oyunun Global oynanma süreleride dipte..

Velhasılıkelam "ATS ETS2'den daha iyidir" diyenleri pekte kaale almamak lazim.. Bazı yollari çok güzel o fikre katılırım ama Her anlamda ATS daha iyi demek kısaca saçmalik bana göre..

Nikon ve 38kayserili bunu beğendi.
  9. Ugur89

Ugur89
    Plaka

35
    236
    128
    170
    Scania
    TruckersMP Profili

Boya paketi haricinde 2'şer adette Çam ağacı şeklince araç içi kullanabileceğimiz süs veriyor.

10. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ATS gayet kaliteli oyun bence gayet zevkli ve tırlar yolları grafikleri ets2 den gerçekçi ve kaliteli;)

ealpunal bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.