1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber ETS 2 ve ATS için SCS Software’dan Çok Önemli Bilgiler!

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve AhmetERSAN tarafından 23 Nisan 2017 başlatılmıştır.

1. Ege1903

Ege1903
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.037
    716
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Modlarla yükler hafifletilmez ise daha yavaş gidilir gibi ama kazalar çok daha büyük bir şekilde gerçekleşir

2. Unique1992

Unique1992
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

32
    577
    474
    190
    Scania
    TruckersMP Profili
    haberler çok güzel. yeni scania ları da inşallah en yakın zamanda eklerler. dlc olsun fark etmez o kadar dlc aldım bunu da alırım ama inşallah çok pahalı ya çıkmaz. misal fransa dlc si 35 lira. hala indirimini bekliyorum.
    • ETS 2’nin yeni harita DLC‘si geliştirme aşamasında. bu da demek oluyor ki yine farklı yerler gelecek acaba hangi ülke yada şehirler? ispanya ya da portekiz bekliyorum ben. bir de şu almanya yollarını fernbus daki gibi yapsalar güzel olur. tünel sesleri falan da eklense. aklıma gelen şeyler bunlar.

3. TRNebil01

TRNebil01
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    109
    38
    85
    Volvo
    Adamlar servise veya bir viraj dönerken kısa dorseyle ortalık karışıyor bazı çaylak oyuncular yine biz ayak bağı olacak bide adam kısa dorseti park edemiyor bu dorseleri nasıl yapacak çift dorse gibi olacak uzunluğu nezaman gelir uzun sürermi?

4. Cosworth

Cosworth
    Plaka

26
    401
    417
    230
    Renault
    TruckersMP Profili
    Range T buhar oldu heralde.Hiç haber falan yok model hazır olmasına rağmen.

5. ALTUNSOY

ALTUNSOY

661
    268
    230
    scania güncelleme ile gelcek ağır nakliyat ise dlc olarak kac lira olur bılemem ama 15 tl den asagı lolacagını pek sanmıyorum

6. Unique1992

Unique1992
    Plaka

32
    577
    474
    190
    Scania
    TruckersMP Profili
    15 lira ise iyi sanırım şuan ki en pahalı dlc leri fransa oldu. iskandinavya 29 fransa 35 lira. çıksın da maddi duruma göre alırım. kabin ve fransa dlc si hariç çoğunu aldım.

7. ALTUNSOY

ALTUNSOY

661
    268
    230
    fransanında bu bahar ıdırmlerınde fazla ınecegını pek sanmıom olursa 30 en fazla yenı cıktı zaten belkı bı değişikilk yapıp ındırım yapmaz yenı gelen agır naklıyatı ucuz yapar

8. salihreis42

salihreis42
    Plaka

36
    121
    56
    110
    DAF
    TruckersMP Profili
    Bunların hepsi gelirse oyun dehşet olur

9. Ege1903

Ege1903
    Plaka

1.037
    716
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu ağır dorselerle D C yolu inşallah daha çok tıkanmaz

10. yasin28a

yasin28a
    Plaka

25
    218
    92
    85
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Videoda gözüktüğü kadarıyla bütün markalarda 8x4 şasi yok.:( ama sorun değil ben zaten sevmiyorum 8x4'ü.