1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS 2 - Steam Hesabı Hakkında

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve 34cengiz tarafından 7 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. FrankTR

FrankTR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

28
    131
    51
    100
    Scania
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşlar,

Konuyu açmak için burayı seçtim fakat yer yanlış ise özür dilerim. Gerekli yere taşınsın lütfen.

Benim birkaç sorum var. ETS 2 multiplayer oynamak istiyorum fakat orjinal sürümünü almam gerektiğini öğrendim. Öğrenci olduğum için 40TL kenara ayırıpta alamıyorum bir türlü. Arkadaşımla karar verdik ve ortaklaşa alalım dedik. Tek hesapla farklı zamanlarda farklı pclerden gireriz, mp oynamış ve hevesimizi almış oluruz dedik.

Bu işler böyle mi yürüyor? Ben steamden ets2'yi alsam ve kurup seriali girsem, arkadaşta farklı pcden aynı serial ile giriş yapabilir mi?

Veya oyuna girerken serial değil de oyunun aktif edilmiş bir steam hesabı mı gerekiyor? Bu konuda bizi aydınlatırsanız seviniriz.

Şimdiden Teşekkürler,
    İyi Forumlar.

2. volkanyldrm053

volkanyldrm053
    Plaka

33
    702
    536
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    oyunu steam üzerinden aldınızda farklı saatlerde girip oynayabilirsiniz fakat diger bilgisayarda girebilmek için bi kod gerekli onu arkasına söyledinde oynayabilir oyun sadece tek bi hesapta aktif olur bunu illa steamden degil gitgiyorda key olarakda alabilirsin daha ucuz ama öyle her önüne gelendende alınmaz sonra sıkntı olabilir yada biraz daha bekleyip ets2 yaz indirimin gelmesinide bekleyebilirsin size kalmıs

3. FrankTR

FrankTR
    Plaka

28
    131
    51
    100
    Scania
    TruckersMP Profili
    Değerli yorumunuz ve ilgi alakanız için çok teşekkür ederim.

Ben de az önce gittigidiyordan bakıyordum da 20TL'ye key satılıyor.
    Bu keyi aldığımda steam üzerinden "oyunu satın almadan" sadece aldığım key ile oyunu aktif edeceğim.Şimdi 2 sorum var;

+ Oyunun aktif olması için, steamden mi indirmeliyim farklı bir kaynak olur mu?
    + Key ile aktif edersem, oyun kendini günceller mi?

4. volkanyldrm053

volkanyldrm053
    Plaka

33
    702
    536
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    sen ordan aldın keyi steame girdinde zaten otomatik indirmeye ve güncellemeye baslar zaten orjinal oldugu sürece sende orjinal sürüme alabilirsin ondan yana sorun yok ama sıfır bi key vermesi lazım sana kullanılmıs olmasın dikkat et

5. FrankTR

FrankTR
    Plaka

28
    131
    51
    100
    Scania
    TruckersMP Profili
    Parasını vericez yani gümbürtüye gitmeden alalım şunu da birşey daha sorucam ben. Alacağım bu key ile oyunun steamdaki sürümünün uyuşmama gibi bi olasılık var mıdır? Bir de multiplayer için ayrıca ek ücret, ek işlem / kod /serial gerekir mi?

6. volkanyldrm053

volkanyldrm053
    Plaka

33
    702
    536
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    steam key orjinal olduktan sonra hiç bi sorun yasamazsın multiplayer içinde herhangi bi ücret yok steam adresinle kayıt oluyosun ama ets2 kütüphanende olması gerek

7. FrankTR

FrankTR
    Plaka

28
    131
    51
    100
    Scania
    TruckersMP Profili
    Çok soru sordum ama yeniyim bilgilenmek istiyorum bu konuda.

Key ile kütüphaneye eklenebilir mi? Veya ne yapmam gerekir?
    Bir de şuan son sürüm nedir?

8. SoLobLeN

SoLobLeN
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

609
    588
    230
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Key'i ekledikten sonra zaten oyuna dönüşüp kütüphanenize ekleniyor.Buradan bakabilirsin.Şuan oyun sürümü 1.16.3s.Sayfada sağ üst taraftan güncel sürümleri kontrol edebilirsin.

9. FrankTR

FrankTR
    Plaka

28
    131
    51
    100
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yanıtlarınız için çok teşekkürler. 1 hafta içinde almayı planlıyorum. Multiplayerde konvoylar yapalım :)

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.