1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS 2 - Steam Çalışmayı Durdurdu Hatası

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve 52 murat tarafından 20 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. 52 murat

52 murat
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    4
    1
    15
    ETS 2 bende yükleme ekranında donup kalıyor sonrada çalışmayı durduruyor diyor eskiden onboard ekran kartı olmadan açıyordum fakat şimdi başlangıç seviyesi bir ekran kartı taktım driverını bir program sayesinde kurdum güncel gözüküyor ama hâlâ neden bu hatayı aldığımı anlamıyorum yardım edebilir misiniz acaba?

2. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Çalışmayı durdurdu hatasını aldıktan sonra Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/ klasörü içindeki game.log dosyanızı dosya.tc ye yükleyip linkini paylaşın yardımcı olalım.

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  3. 52 murat

52 murat
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    4
    1
    15
    https://s4.dosya.tc/server12/9ql2a2/game.log.txt.html Buyrun attım sistemim baya eski olguğu için açmıyor galiba eski sürümlerini yüklediğimde açıyor fakat yeni sürümleri açmıyor oyunu steamden aldım bu arada

4. hackvita

hackvita
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyun Nvidia G100 ekran kartıyla çalıştırılmış bahsettiğiniz başlangıç seviyesi kart buysa ets2 yi bununla oynamanız imkansız. Ancak taktığınız kart bu değilse oyun başka gpu algılamamış haberiniz olsun. Kısacası bundan başka driver ı yüklü ekran kartı yok bilgisayarınızda başka kart taktıysanız kontrol edin takılı başka gpu yoksa kart yükseltmeniz gerekli.

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  5. 52 murat

52 murat
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    4
    1
    15
    Şuan takılı olan ekran kartım Nvidia Geforce GT710 kontrol edip bakıcam yardım ettiğiniz için teşekkür ederim sorun çözülürse buraya yazarım

Son düzenleme: 20 Kasım 2020
  6. hackvita

hackvita
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Dediğim gibi GT 710 nu görmüyor driver ı silip tekrar kurun ve nvidia denetim masasından program ayarlarına girip ets2 yi bu ekran kartı ile çalışacak şekilde ayarlayın.

38 KAYSERİLİ 38 ve Extreme bunu beğendi.
  7. iArknn

iArknn
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

643
    735
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Aşağıda ki adımları uygula.

1. Öncelikle bu bağlantıdan : GeForce Game Ready Driver ekran kartı sürücüsünü indir ama yükleme.
    2. Ardından bu makaleden: DDU ile Sürücü Kaldırma şu an kurulu olan sürücüleri temizle.
    3. Daha sonra indirdiğin Nvidia Sürücüsünü sisteme yükle.

Not: Game.Log dosyasında Windows 7 64 Bit gördüğüm için o sisteme uygun sürücüyü bıraktım.

8. 52 murat

52 murat
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    4
    1
    15
    Drıverı sildim manual olarak kurdum oldu teşekkür ederim
    gerek kalmadı ama yinede teşekkür ederim

hackvita bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.