1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ets 2 satın aldım oynuyordum format attım oyun gitti

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve ibrahimkkr tarafından 2 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. FerhatOzdal

FerhatOzdal
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

13
    7
    65
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Hocam, kaç steam hesabı kullanıyorsunuz?
    Ayrıca, her kullandığınız steam hesabına girmeniz gerekmekte, herhangi birinde olabilir. Bunlara giriş yapabilmeniz için E postaları ve şifrelerini hatırlıyor olmalısınız. Hayırlı forumlar

2. ibrahimkkr

ibrahimkkr

31
    9
    0
    35
    hocam sadece bir tane steam hasabım var başka yok

3. EmreYavuz

EmreYavuz

228
    68
    85
    TruckersMP Profili
    Anladığım kadarıyla steam, kendi tabanından bağımsız size hediye olarak vermiş oyunu. Yani eğer yanlış anlamadıysam steamın hediyesi sayesinde gittigidiyordan satın aldınız. Oyunu, her ne kadar steamın hediyesi olsa da dışardan satın almışsınız. Ve doğal olarak steam hesabınızın kütüphanesine eklenmedi. Yani hesabınıza entegre olmadı. Oysa steamın kendisinden satın almış olsaydınız şuan oyun kütüphanesinde oyun görünürdü ve tekrar indirebilirdiniz.
    Daha kolay anlamanız için şöyle anlatayım; Bende bir oyun cd si var diyelim. Ve ben bu cd yi size vermek yerine diyorum ki; "İnternetten indirip öyle oynayın" diyorum..
    Sizde indiriyorsunuz ve bir süre sonra format atıyorsunuz. Bir bakıyorsunuz ki oyunda gitmiş.. oysa cd yi sana verseydim istediğin zaman tekrar tekrar kurabilirdiniz değil mi?
    O mantık yani..
    Belki yanılıyorumdur, bilgili arkadaşlar gelirse daha iyi yardımcı olabilirler.

4. ibrahimkkr

ibrahimkkr

31
    9
    0
    35
    evet haklısın anlatııgın durum bu peki nolacak benim 40 tl gitti mi

5. EmreYavuz

EmreYavuz

228
    68
    85
    TruckersMP Profili
    Anlattıklarınıza bakılırsa durum öyle görünüyor. Fakat burdan yardım istemek yerine steam destek ile iletişime geçmenizi öneririm.
    En olumlu cevabı onlar verecektir diye düşünüyorum.

6. ibrahimkkr

ibrahimkkr

31
    9
    0
    35
    steam destek türkçe değil ki malesef bişey anlamıyorum

7. EmreYavuz

EmreYavuz

228
    68
    85
    TruckersMP Profili
    Evet bu biraz sıkıntılı fakat google translate ile imla kurallarına uygun bir şekilde çeviri yaparsanız, sorununuzu daha anlaşılabilir hale getirebilirsiniz.
    Sorununuzun başına "I'm Turkish, I'm using Google translate" ibaresini eklemenizde fayda var.

8. ibrahimkkr

ibrahimkkr

31
    9
    0
    35
    eyw hocam teşekürler

9. FatihReiz

FatihReiz
    Plaka

34
    33
    4
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ben de bu oyunu bir arkadasim icin baska bir siteden hediye olarak aldim. Oyunu bir link vasitasi ile steam hesabina ekledi ve bir sorun yok..

Oyun normal satin alinmis gibi görünüyor halen..

10. Quadro

Quadro
    Plaka

238
    434
    195
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Steamde kendi profilinde hediye ya da satın alma geçmişi olması lazım. Orayı bir kontrol et istersen. Eğer hediye edildiyse orada gözükür. Buna rağmen hala oyunu indiremiyorsan steam destekten küçük bir resim ile oyununu geri alabilirsin.