1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi ETS 2 Promods Uyumsuz Demesi

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve Reuse tarafından 3 Kasım 2020 başlatılmıştır.

1. Reuse

Reuse
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

9
    0
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Promods U Yükledim Herşeyi Yükledim Sıkıntısız Yaptım Oyuna Girdiğimde Uyumsuz Yazıyor 1.39 da değilim 1.38 sürüm yaptım onda girdim hala olmadı çözümü nedir ?

2. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sp de modu aktif edip kullanmayı deneyin daha sonra promods dosyalarını attığınız klasörün ekran görüntüsünü alıp paylaşın. Sorunun ne olduğuna bakalım.

3. Reuse

Reuse
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

9
    0
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Singleplayer Da Zaten Uyumsuz Diyor Ama Promods Un Bütün Harita Dlc Lerine Sahip Olmak Gerekmekte midir ? İstiyorsanız Ekran Şeyi Atıyım Size Belgelerimde

4. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bütün harita dlc si olması gerek maalesef. Eksik ise ondandır

Razor3214, mexiumut, hackvita ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  5. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Mod klasörünün ss ni mutlaka paylaşın belgelerim/ets2 klasörünün içindeki game.log dosyanı dosya.tc ye yükleyip linkini paylaşın ve mutlaka tüm harita paketlerine sahip olduğunuzdan emin olun promods için SCS nin yayınladığı tüm harita paketleri gerekmektedir.