1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi ETS 2 Profil Seçme Ekranı

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve Nemesis306 tarafından 3 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Nemesis306

Nemesis306
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

19
    666
    755
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyunu açıyorum, SCS ve ETS 2 logolarını geçiyorum. Sonra da profil seçme ekranı gelmeden donuyor. Birkaç kere ALT+TAB ve Windows+TAB düğmelerine basınca açılıyor. Ne yapmalıyım? Oyun F'deydi, onu C'ye taşıdım (SSD'ye taşıdım) ona rağmen bir çözüm bulamadım. Bu sorunu 1 aydır falan yaşıyorum.

2. ssv4x

ssv4x
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

932
    590
    185
    Mercedes
    Save dosyandan kaynaklanıyor olabilir başka save dosyası denedin mi? Bende 1 dk civarı bekletiyor aldırış etmiyorum çünkü save dosyamı seviyorum. :)

3. Nemesis306

Nemesis306
    Plaka

19
    666
    755
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sanmıyorum, sadece 1 save dosyası var. Ayrıca Steam Cloud özelliği de açık. Yine de teşekkürler, deneyeceğim :)

DÜZENLEME: O da işe yaramadı.

Son düzenleme: 3 Nisan 2019
  4. gsbs1995

gsbs1995
    Plaka

660
    365
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    gecen sene fıfa 18 de benım aynısı oluyordu alt tab yapmadan oyuna gıremıyordum fıfa 19 cıkana kadar cozumu bulamadım nerye yazdıysam cozum bulamamıstım

5. Ege1903

Ege1903
    Plaka

1.037
    716
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyunda ki tır sayın fazla mı ?

6. Hazeyn44

Hazeyn44
    Plaka

70
    244
    140
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Grafik ayarların sistemine kıyasla yüksek olup, ve arkada oyun ile beraber programlar çalışıyorsa işlemciye birden yük bindiği için olabilir.

7. Nemesis306

Nemesis306
    Plaka

19
    666
    755
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    200 civarında falan olması lazımdı. Ama bu önemli değil. 6 aydır kullanıyorum, tır sayısına hiç ekleme yapmadım. Ama 6 aydır gayet iyi çalışıyordu. Quick save yaptığımda kasmıyordu bile.
    Oyunu çalıştırdıktan sonra %20 civarında gösteriyor işlemci kullanımı.

DÜZENLEME: Konsolda "00:00:43.605 : <WARNING> [di8] Input buffer overflow for device 'keyboard' (error code: 0x1)." diye hata çıktı. Biraz sonra oyun, bilgisayarı çöktürdü.

Son düzenleme: 4 Nisan 2019
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.