1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ets 2 Park Nasıl Edilir

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Ifredity tarafından 23 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Ifredity

Ifredity
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

3
    0
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Soru Başlikta nasil park edebilirim mp giricem full singleye gir felan demeyin nasil park edebilirim bi kaç kez denedim 1 kere park etmiştim oda rastgele tuşlara basarak dahada yapamiyorum yardim ederseniz sevinirm

beraber oynamak isteyen steamdan ifredity eklesin oynariz

2. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    Normal oyunda hızlı park etme özelliği var. Tuşa basarak teslimatı bitirebiliyorsun ancak multiplayer modunda bu özellik kapalı. Park etmeden teslimatı bitiremiyorsun.

3. Ifredity

Ifredity
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

3
    0
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    biliyordum zaten onu ben normal park etmeyi ögrenmek istiyorum yardim edebilirmisiniz

4. EmreBozkurt

EmreBozkurt
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    680
    1.028
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Kamera açısını 2 ye al.Tıra ön taraftan bakacak sekilde mouse ile kamera acini ayarla. Geri geri gitmeye basla ve dorsenin en arka ucu sanki tırın önüymüş gibi düşün ve direksiyonu sanki ikeri gidiyomus gibi normal cevir. ( dorseyi sağ tarafa yanastirmak istiyosan direksiyonu sağa cevir. Ama kamera acisi dedigim gibi olmali

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.