1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel [ETS-2]Neden Bu Eksiklikler ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Express tarafından 2 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. Express

Express
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

470
    492
    210
    DAF
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz SCS ekibi çalışarak baya mesafeler aldı,yalnız arada tökezledi örneğin scania.
    Oyun simgesinde bile var diyebiliriz ama gerisi yok gerek retarder gerek aks sistemi,park lambası km sayaç sıfırlama olayı yalnız bunların hiç bir simgesi scania dashboard'da ekli değil ? yeni mercedes ve daf ta mevcut bu olaylar küçük bir yamayla tüm tırlara neden eklenmiyor ? scania ve man'da bu olayların hiç birinden eser yok yeni volvo ve premium'da retarder ışığı var sadece.Kamera pozisyon olayı getirlmeden önce yapılan ankette oyuncuların büyük kısmı iç kısımdan oyunu oynadıkları belli olduğu halde bu detaylar oyunun gerçekciliğini bozuyur bana kalırsa o kadar sistemler ekleyip 2 ışık koymak bu kadar zor olamaz(Yapılan geliştirmelere göre)
    hadi yapmıyorsun en azından mod olarak yapanları oyuna ekleyin yine olsun scania bi çok kişinin düşüncesine göre SCS'nin önemli tuttuğu bi araç bana kalırsada en oyun dışı tuttuğu araç yeni streamline diye eklediler sadece direksiyon koyup bize sundular bırakın retarder aks ışığını daha park lambası ışığı bile yok,aynı grafiklerde başka tırların göstergeleri cam gibi olurken scania'da sanki en düşükte oynanıyor hissi veriyo artık SCS bunlara bi çözüm getirmesi şart...!

Mustafa Kadir bunu beğendi.
  2. Express

Express
    Plaka

470
    492
    210
    DAF
    TruckersMP Profili
    Kimse bu eksiklikleri fark etmedi galiba tartışırız diye yazdım ama :D :D

3. Gustav

Gustav
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

992
    1.430
    240
    TruckersMP Profili
    Biz ne desek boş,sadece "evet gelse,evet gelse iyi olur" diyebiliriz".Ama inşallah hepsi olur birgün. o_Oo_O

4. Express

Express
    Plaka

470
    492
    210
    DAF
    TruckersMP Profili
    Scs ulaşabilsek ah bunu nasıl fark etmiyor onlar saçmalık yahu :D

5. Münzevi

Münzevi

33
    63
    27
    35
  6. Apequitas

Apequitas
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

36
    377
    488
    220
    MAN
    TruckersMP Profili
    Oyun piyasası bazen çok politik olabiliyor. pes serisinin isim hakkı alamaması bunun en büyük kanıtlarından biri malesef. London Blue ala ala bir hal olduğumuz zamanlar olmuştu. Tıpkı eurovision gibi düşünebilirsin. Nasıl herkes komşusuna oy veriyorsa. burada da en çok yatırım desteğini yapan firmanın tırını güzelleştiriyorlar. Oyunun ilk başında çoğu firmanın çakma olduğunu hatırlamak gerek. Bir de şöyle bir olay var. scania da mıydı başka bir çekici de mi net hatırlamıyorum ancak. bazen retarter ikaz lambası konsolda olmayabiliyor. Aynı şekilde kullandığım şahsi aracın sinyal uzunlar vs. gibi uyarı ışıklar direksiyon simidi üzerinde. c4 picasso kullanıyorum meraklısı girip bakabilir. scania da park lambasının olduğunu ancak normal farların düşük voltajla yandığını hatırlatmak da gerekli muhtemelen. Oyun her geçen gün gelişiyor. Bu gelişmelerin tamamı iyi olmuyor elbette. arkadaşların bahsettiği linklerden fikirlerini iletmeni tavsiye ederim. Daha önce başka bir konuda da bu tür bir şeyden bahsetmiştim. İlgileniyorlar ancak hı hı dedikleri çok oluyor. Ama sonuçta bu oyunu kullanıcılar için yapıyorlar. Bir denemek lazım derim.

opel57 bunu beğendi.
  7. opel57

opel57

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    iyide abi yazsak ne olacakki bence getirmezler :( getirsinler demekten dilimizde tüy bitti bence bunun tek çözümü var biri oraya bizim bu forumu yazmalı ve SCS bu forumu okurlarsa bence dilekleri görürler :( ayrıca nerde o günler lastikle ilgili olaylar navigasyon veya başka şeylerin geldiğini görmek Allah Bilir 9.999 seride gelir ki :( onuda biz görürmüyüz muamma :( inşallah gelmesi dileğiyle saygılarımı sunarım :) iyi forumlar dilerim :)

8. Express

Express
    Plaka

470
    492
    210
    DAF
    TruckersMP Profili
    Ne
    Ne kadar düşük voltaj da olsa volvo da falan simgesi çıkıyor scaniada el freni uzunlar sinyal dışında ben bi uyarı göremedim ayrıca km sıfırlama merso dışında diğerlerinde yok gibi

9. Emre K

Emre K
    Plaka

20
    786
    89
    105
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Ben mercedes kullaniyorum ama sifirlama nasil oluyor km sifirlama