1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber ETS 2 Multiplayer'da AI Trafik istiyor musunuz?

Konusu 'Duyurular / Haberler' forumundadır ve Bomlife tarafından 19 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. cümleten selamun aleyküm... bende birşeyler söylemek istiyorum arasıra yorum yazıyorum :) -- aı trafikten önce hatta mp için herşeyden önce yapılması gereken birşey var lag problemi - bu problemden daha önemli elzem bir problem yok bana göre - amsterdam ve rotterdam tam bir cehennem çukuru giren çıkmakta zorlanıyor - ben 5 fps ye kadar düşüyorum o bölgede ve fps bukadar düşünce araç hareket bile etmiyor tabi arkadan çılgın gibi korna çalan anlayışsız insanlar vs...- yani demem odurki bu oyunda lag en büyük sorun bunun çözümü varmıdır bilemiyorum ama polonyalı mp yi yapan kişiler boyna güncelleme yapmaktansa şu lag sorununa eğilseler bir çözüm bulsalar daha mantıklı olmazmı - naçizane fikrim budur saygılar...

2. Baranonen34

Baranonen34
    Yönetici
    Plaka

2.222
    5.556
    300
    MAN
    eğer yapay zeka olursa trafik ışıkları gibi senkronize hataları çok olur

abdullah34 ve kamyoncu45 bunu beğendi.
  3. Murat Can0659

Murat Can0659
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

344
    106
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Gelirse Düzgün Kodlanırsa Süper Olabilir :) İyi Forumlar

4. Patriot

Patriot
    Plaka

386
    113
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bence Olmalı , Koca Otoban İçinde Tek Sen İnsanın canı sıkılıyor

5. gokhankral2

gokhankral2

27
    66
    8
    35
    TruckersMP Profili
    Bazen öle bi oluyorki 1 saat boyunca hiç bi manevra yapmadan yada baska bi tır görmeden sevkiyat yapıyorum ve bazen canım sıkılıyo . bence normal araçlar eklenmeli

6. BBadur

BBadur
    Plaka

32
    28
    7
    100
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyun henüz bence ai yi kaldırcak seviyede değil.

7. Gulf20

Gulf20

242
    63
    150
    ai aracın yoğunluğu daha önemli viraja bolca ai araç koyarlar adam virajda hızlı gelir kaza yapar trafik sıkışır ayrıca ai araçlar f7 yapamıyor,çıkamıyacağı bir yere girerse sıkıntı artar. ai olmamalı bence ama illa yapacağız diyorlarsa az yoğunlukta veya çok akıllı olmalı ki sorun yaşamayalım

8. Unique1992

Unique1992
    Plaka

32
    577
    474
    190
    Scania
    TruckersMP Profili
    çok haklısın abi lag olayı çok fena.mesela geçen frankfurtdaydım oyunda 35 kişi vardı hem fps düştü hemde oyundan attı meşhur game crash.log hatasını verdi.tekrar girdim girer girmez hızlı kayıt aldım sonra tekrar attı 3-4 denemeden sonra hızlı bir şekilde şehirden çıktım o zaman hem fps rahatladı hemde lag biraz düzeldi.aynısını dediğin gibi rotterdam a gelmeden bi köprü var orayı geçince yol ikiye ayrılıyor europoort ve rotterdam diye o köprüden itibaren kişi sayısı arttıkça lag fena artıyor fps 0 a kadar düşüyor ve hatta oyun geçici süreyle donuyor geri geldiğinde ise ya birine çarpmış oluyorum ya da duvara.ets2 mp ile uğraşan arkadaşlar lütfen dediklerimizi dikkat alsınlar.eziyet çekmeden mp oynamak istiyoruz.

9. Barantani

Barantani
    Plaka

45
    17
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Konu hortlamışken bende yorum atayım. :D Sık sık kaza yaşanırsa trafik epey kilitlenebilir. Bunun için şehir merkezlerinde olmaz veya çok çok az olur diğer uzun yollarda orta seviyede olursa hoş olur.

10. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bence trafik modundan önce şu trolcüleri tamamen banlasınlar trafik gayet güzel akar gider.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.