1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel ETS 2 MP'de ki Araba Modu

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Cemsnbc tarafından 26 Mayıs 2020 başlatılmıştır.

ETS 2 MP Deki Araba Modu Mod Galerisine Taşınmalı mı?

Bu anket 26 Mayıs 2021 tarihinde kapatılmış.
  1. EVET

5 oy
    83,3%
  2. HAYIR

1 oy
    16,7%
  1. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar araba modu çekici galerinde değil de mod galerisinde olsa daha güzel olmaz mı? Böylece her isteyen alabilir. Ayrıca oyuna yeni başlayanlar için çekici sıkıntıcı olmaz.

Sizin fikierleriniz nelerdir?

2. Challenger (06)

Challenger (06)
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

24
    710
    420
    170
    Volvo
    benim fikrim oyuna araba fiziği getirilmeli lisanssız olsun ama yinede olsun böylece mod yapıldığı takdirde araba fiziği ile oynayabilelim

şimdi bazı arkadaşlar bu bir tır oyunu araba ne arar diyecektir onuda söyleyim oyunda gezebilmekde çok keyifli sadece yük taşımak artık bu oyunun seviyesinde değil çünkü muhteşem dlc'ler geldi özellikle black sea dlc'sini dün indirim sayesinde aldım ve efsane bir dlc olduğunu gördüm hemen her yerini actross çekicisi ile keşfettim ancak actross ile 143'den yukarı çıkamadığım için bana baya eziyet oldu isterimki kalitleli bir araba fiziği ile süratli bir şekilde sıkılmadan haritayı keşfedebileyim otobanlar efsane dilerimki 260 gibi yüksek hızlarda çok çabuk şehirleri sıkılmadan keşfetmek isterim bununda gerçek olacağını düşünüyorum bir zaman ''Türkiye dlc'si gelmez'' diyorlardı ben çok Türk oyuncu var illaki gelir demiştim oldu buda inşAllah gerçek olur.