1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS 2 MP Tab tuşu sorunu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve BugraTheKing tarafından 5 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. BugraTheKing

BugraTheKing
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

21
    2
    1
    35
    TruckersMP Profili
    Öncelikle herkese iyi geceler. Ben yaklaşık 2 yıldır bu sorunu yaşıyorum ve internette hiçbir yerde çözümünü bulamadım size de danışmak istedim acaba hata bende mi diye. Sorunumu anlatayım, ben oyunda Tab tuşuna basınca solda çıkan menüyü açınca 130 olan fps im birden düşüyor, oyuncu kalabalığına göre, tek ben varsam 30 40 seviyelerine, 5 ve üzerinde 20 ye, 100 150 gibi seviyelerde 4 5 arası oluyor, sistem özelliklerini söylememe gerek yok diye düşünüyorum çünkü 130 fps gibi bir değerden bahsediyoruz. Bu sizce neden olabilir? İsterseniz videosunu atabilirim. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

saltukhancer bunu beğendi.
  2. HandCuff

HandCuff
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

28
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Neredeyse herkes yaşıyor bu sorunu. TMP'den kaynaklı bir şey, herkes bekliyor çözümlenmesini.

3. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Eskiden yoktu (belli olmuyordu bana), ama benim için 1.38 ilk geldiği zamanlarda belirgin oldu. Yakınlarda insan yokken bile, bazen tab kasıyor, bazen kasmıyor. O yüzden, oyuncuları GPS ile takip ediyorum çoğunlukla.

HandCuff bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.