1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS 2 MP Sunucu Çevrimdışı Hatası

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve ygtardc01 tarafından 28 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. ygtardc01

ygtardc01
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    12
    1
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Herkese merhaba.Bugün ets 2 de online gireyim dedim ve şu hata ile karşılaştım.
    :ializeSecurityContextfailed: Unkown error (0x80092013)- Yptal sunucusu çevrimdyby

2. EVOPRO

EVOPRO
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

26
    33
    5
    35
    TruckersMP Profili
    bendede bu sorun var napcaz?

3. ygtardc01

ygtardc01
    Plaka

24
    12
    1
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben şimdilik ets 2 yi ve online ı şimdi sildim bütün dosyalarıyla baştan kuracam.Forumdan cevap bekliyorum

4. Omer 6

Omer 6
    Kayıtlı Kullanıcı

16
    1
    0
    15
    Arkadaşlar selam ets 2 indirimdeydi alayım dedim mp oynamak istedim ve indirdim buraya kadar normal herşey fakat mpyi açınca bir hata karşılaştım ssini atamıyorum ama yazan şeyi diyorum "İalize Security Context fail" İptal Sunucusu çevrim dışı diyor yardım acil

5. ygtardc01

ygtardc01
    Plaka

24
    12
    1
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar ben sorunu çözdüm.İlk önce saat ayarlanrınıza bakın.Doğru ise telefonunuzun internetini pc ye bağlayon giriyor. Girdikten sonra oyunu kapatın evin internetiyle girin sorun çözülüyor.:)

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.