1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ets 2 Mp oynayamıyorum

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Almer53 tarafından 19 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Almer53

Almer53
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

28
    3
    1
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Steam Hesabını arkadaşımdan satın aldım başka bir oyun için. Est2 hesabında yoktu. İndirime girdi 9 tl karşılında aldım. Fakat önceden oyunu almıştı sonra kaldırmıştı çünkü oyunu oynama süresi kayıtlarda 130 saat yazıyor. Bende Ets2 Mp oynamak için tekrar 2 saatden fazla oynadım ama
    //truckersmp.com/ siteye kayıt ol diyince oyun bulunamadı yada 2 saat hatasını alıyorum. Gizlilimi açtım gereklı herşeyi yaptım yine oyunu Mp oynayamıyorum Lütfen yardımcı olurmusunuz bana ne yapmam lazım .

2. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.438
    4.349
    300
    Volvo
    Steam gizlilik ayarlarından "Profilim" yazan kısmı "Herkese Açık" yapınız.Ardından altındaki "Oyun Detayları" yazan kısmıda "Herkese Açık" yapınız.Sonrasında "Oyun Detayları" yazan yerin altındaki tik işaretli ise işareti kaldırınız o tik işaretli olmamalı, ardından yaptığınız gizlilik ayarlarını sağ taraftaki menüden "Profilim" yazan yere tıklayıp gelen sayfadan en alta gelip "Değişiklikleri Kaydet" e tıklayıp tekrar kayıt olmayı deneyiniz.

3. Almer53

Almer53

28
    3
    1
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ya yaptım fakat hesap 24 Şub 2017 tarıhınde kalıcı olarak ban yemiş. Ben hesabı başkasından aldım. oyunu yenı satın aldım nolcak şimdii

4. ssv4x

ssv4x
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

932
    590
    185
    Mercedes
    oyunu iade etmeye çalış yeni steam hesabına al

5. ArtunBoran

ArtunBoran
    Plaka

25
    48
    4
    65
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Kalıcı olarak ban yemiş isen oyunu geri iade edemessin .Eğer öyle birşey olsaydı herkes hile açıp ban yiyip sonra iade edip geri alırdı. Senin yapman Gereken Yeni steam hesabı açıp ondan ets2 yi tekrar almak. Başka bi çözümü yok bunun

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.