1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ets 2 mp giremiyorum

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve mutsuznk09 tarafından 3 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. mutsuznk09

mutsuznk09
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

32
    115
    32
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili

şimdide bu çıktı arkadaşlar yardımcı olabilecek biri yok mu ?[​IMG]

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 3 Ekim 2016
  2. Seddoo

Seddoo
    Plaka

36
    652
    567
    175
    Volvo
    Sunucular saat 2'de komple bakima girdi ve tahminen 5 saat sürecek dediler, Aldiğin hatanin sebebi budur.. Bi kaç saat önce mod Corbanez27 Duyuru yapmişti ama konu altlarda kalmiş galiba..

http://forum.wotmp.com/konu/bakima-gidiliyor.14537/

3. mutsuznk09

mutsuznk09
    Plaka

32
    115
    32
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    hocam allah razı olsun ya ben onu görmemiştim kaç saattir steam üzerinden önceki sürüme falan yüklemeye çalışıyordum oda olmuyor du sinir krizine girecektim bi gruba girdim acaba onlar mı çaldı diye aklıma neler geldi çok teşekkür ederim

4. Seddoo

Seddoo
    Plaka

36
    652
    567
    175
    Volvo
    Rica ederim kardeş ne demek... Sunucular 2 saate açilir diye tahmin ediyorum.. İnşAllah bu bakim pingleri ve mp'den kaynakli diğer sorunlari çözer diyelim.. Bide bugun veya akşama Schwarzmüller Dorse paketini destekleyen Mp sürümünüde yayinlarlarsa süper olur.. :vaayy:

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.