1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi ETS 2 [MP] Dorse ile ışınlanma sorunu

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve SkyLasT tarafından 21 Mart 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. SkyLasT

SkyLasT
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    34
    3
    0
    Herkese selamlar arkadaşlar..

Ben dorsemi tek renk yapıp ve navigasyondan yol tarifini kaldırıp dorse ile istediğim şehire ışınlanmak istiyorum. Yapılanlarda trailers: 1 yazısı orijinalinde var. Sonradan trailers: 1'in altına trailers[0]: _nameless.1c8.87fa.7b40 bu kodu yapıştırırız ve oyuna girince dorse yokmuş gibi istediğimiz şehire ışınlanırız. Fakat bende ki sorun şu. Resimde görmüş olduğunuz trailers[0]: _nameless.1c8.87fa.7b40 kodu önceden yazılmış. Yani silince veya tekrar yazınca oyundan atıyor. Bu sorunu nasıl çözerim yardımcı olur musunuz ?

Herkese İyi Günler Diliyorum..[​IMG]

2. Emir78

Emir78
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Trailers [0]: kodunu sil o kodu current job diğe bir yer var oraya yapıştır dorse oyunda gözükecek sonra işi iptal et yeni dorse al kafana göre takıl

3. SkyLasT

SkyLasT
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    34
    3
    0
    Bunları oyun kapalıyken mi yoksa oyun açıkken mi yapayim ?

Hocam dediğini yapıyorum, ancak trailers[0] kodunu silip aşağıdaki current job yerine yapıştırıyorum trailers[0] tamamen siliyorum. Ancak oyuna girince oyundan atıyor

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 21 Mart 2018
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.