1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi ETS 2 MP Çalışmayı durdurdu hatası

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve alpha45 tarafından 23 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. alpha45

alpha45
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

24
    4
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Herkese ilk öncelikle iyi oyunlar. Benim sorunum şu ben 3 ay önce ets mp ye girebiliyordum ets 2 im silindi dün bir daha yükledim mp yi de indirdim kurulumu yaptım mp simgesine basınca Truckersmp çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. Oyunumda herhangi bir mod yok ayrıca ets2mp belgelerimde çıkmıyor. Daha önce bu sorunu yaşayan arkadaşların yaptıklarını denedim fakat bir sonuca ulaşamadım. Bu sorunu yaşayıp çözen varsa yorumlarda belirtsin. bu arada single player ı oynayabiliyorum. Win 7 pro 64 bit kulanıyorum.[​IMG]

2. Öncelikli olarak;
    • "C:\ProgramData\TruckersMP" klasörünü açın ve "core_ets2mp.dll" dosyasını silin.
    Eğer bir sonuç alamazsanız;
    • "Launcher sağ tık>uyumluluk sorunu giderme>önerilen ayarlar>programı sına" yapınız.

alpha45 bunu beğendi.
  3. alpha45

alpha45

24
    4
    0
    35
    TruckersMP Profili
    hocam c ye giridim dediğin gibi o dosya yok , uyumluluk sorunuda olmadı yinede teşekkür ederim. iyi forumlar :(

4. "Windows tuşu+r" yaparak, açılan pencereye "%ProgramData%" yazınız.

alpha45 bunu beğendi.
  5. alpha45

alpha45

24
    4
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Data ve licenses çıktı ne hangisi

6. alpha45

alpha45