1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi ETS 2 Masa üstüne atma, oyuna geri dönme

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve 73sirnak tarafından 26 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. 73sirnak

73sirnak
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

23
    35
    2
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Herkese merhaba ETS 2 de 1.32 sürümünden beri bu sorun var oyuna giriyorum bir süre oynadıktan sonra masaüstüne atıyor ve yükleme ekranı geliyor doluyor tekrar oyuna dönüyor ama mp de kick yememe sebep oluyor yok mu çözümünü bilen lütfen yardım etsin çok can sıkıcı olmaya başladı 5-10 dk da bir yapıyor hem sp de hem mp de.

2. Challenger (06)

Challenger (06)
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

24
    710
    420
    170
    Volvo
    bu sisteminizle alakalı bir sorun güncellemeleri kontrol edin.

3. B A T U

B A T U
    Plaka

52
    28
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sisteminiz Nedir ?

4. karamsar50

karamsar50
    Kayıtlı Kullanıcı

43
    36
    25
    65
    Scania
    bendede aynı sorun oluyordu ben gt9600 game force ekran kartını gunceleme yaptıgımda aynı olay banada oluyordu sorunu ekran kartnıı oncekı surumune getırdımm sorun kalmadı herkeste degılsebılır kartlara göre tabıkı ben sorunu böle cozdum kartı guncelemıyorum artık fortmatan sonra bıle oyun göruyor yınede sorun yok oynuyorum ets2 yı sorunsuz . tşkler ..

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 27 Ocak 2019
  5. barbaros06m

barbaros06m
    Kayıtlı Kullanıcı

35
    3
    0
    30
    Scania
    beyler bende de aynı hata mevcut 1,31 sürümünde atmıyor ama son sürümleri yükleyınce atıyor. masa ustune iniyor ve tekrar oyuna baglanıyor ve bazende gaz fren işlemiyor 4 yıldır oynadıgım bi oyun. ne yaptıysam olmadı sildim yükledim yeni save actım drıver güncelledim düzelmedi dosya dogrulama da yaptım. bi türlü sorunu çözemedim ofline onlıne hepsinde aynı sorun

6. EmreG

EmreG
    Plaka

589
    810
    185
    TruckersMP Profili
    buradan çöz sorunu

mito1172 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.