1. Merhaba Ziyaretçi !
  World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
 2. Merhaba Ziyaretçi,
  discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
 3. Merhaba Ziyaretçi,
  Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Eklenti (MP) ETS 2 - Lowbed (Tomruk) Hibrit Dorse modu

Konusu 'Eklentiler (MP:Mods)' forumundadır ve hoca33 2 tarafından 12 Aralık 2020 başlatılmıştır.

 1. hoca33 2

  hoca33 2
  Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
  Plaka

  255
  1.329
  385
  DAF
  TruckersMP Profili
  Mod Adı : tomruk_hibrit_hoca33.scs
  Mod yapımcısı : hoca33
  Test edilen oyun versiyonu: ETS 2 v1.39.1.5s (SP - MP)


  Modda 11 adet dorse bulunmaktadır. ( 1 adet boş (yüksüz) ve 10 adet çeşitli renklerde, üzerlerine wood_78 kasasının uyarlandığı scs.lowbed dorselerdir.)

  Mod Kurulumu :

  1 - Modu kullanmak isteyen arkadaşlar, indirmiş oldukları tomruk_hibrit_hoca33.scs isimli dosyayı, (uzantısı scs olabilir, zip olabilir hiç ayıklamadan-dosyayı indirdikleri hali ile) Belgeler => Euro Truck Simulator 2 => mod klasörü içerisine atsınlar.
  2 - Euro Truck Simulator 2 oyununu singleplayer olarak çalıştırıp, ana menude alt tarafta oyundan çıkma butonunun sol yanındaki Profiller yazan butona tıklayıp gelen pencerede Mod Yöneticisine girsinler. (Oyuna girişte, profil seçme ekranında da Mod Yöneticisine girilebilir.)
  3 - Mod yöneticisinde sol tarafta, altlarında mod isimleri yazan küçük kare butonlardan tomruk_hibrit_hoca33 isimli olana çift tıklayıp modu etkinleştirsinler. Etkinleştirme işleminden sonra alt tarafta Değişiklikleri uygula ismindeki butona tıklayıp (daha başka ekranlar da gelirse yükle - devam et deyip) ana menuye dönsünler.

  -Dorseler; ana menüdeki dorse alımı butonuna tıkladığımızda açılan pencerede çıkan STANDARD TRAILERS sekmesinde, 3,4,5,6. pencerelerde (noktalarda) bulunurlar.

  Özelleştirme:

  -Üzerlerinde yük bulunan dorseleri özelleştirme yapmadan satın alınız. Yaparsanız yükleri kaybolur. İş yapmadan, gezinti amacıyla süren arkadaşlar için düzenlenmeye çalışılmıştır.
  -Üzerinde yük bulunmayan (boş) bir adet beyaz renkli dorse bulunmaktadır. Bu dorsede gövde rengi ve teker - jant özelleştirmeleri yapabilirsiniz. Gövde, kendisine tanımlı olan tüm boyaları alır.

  -Üzerinde yük bulunmayan beyaz dorseyi, iş yapıp yük taşımak isteyen arkadaşlar için düzenlemeye çalıştım. Bu boş beyaz dorse ile tomruk yükü piyasasındaki tüm işler yapılabilir. Rastgelirse WOT işleri de yapılabilmektedir. (Kısaca; kişisel dorselere tanımlı tüm tomruk dorsesi işleri yapılabilir.)

  Multiplayer Oyun için:

  Dorseler; wood_78 kasası ile kombine edilmiş scs_lowbed dorseleridir. Multiplayer oyunda kick yemez ve şu andaki multiplayer oyun kurallarına göre yasak değildir. Daha ileri bir tarihte olabilecek kural değişikliğini sizler takip ediniz.
  Multiplayerda kullanmayı düşündüğünüz dorseyi, singleplayer oyunda satın alıp çekicinize bağladıktan sonra multiplayer oyuna girebilirsiniz. Multiplayer oyuna girerken eksik mod tespit edildi uyarısı gelirse, yükle ve arkasından gelen ekranda devam et deyip geçiniz. (Multiplayer oyun; bu modu pasifleştirdiği için bu ekran gelmektedir.)

  Esenlikler ve keyifli oyunlar dilerim.

  Aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Nete kendim yükledim : ~65 KB

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]