1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ets 2 kayıt alma reportlama sistemi

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve hakan271905 tarafından 6 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    ETS2 indirimde değil. Aralık sonuna doğru Steam kış indirimi gelecek bildiğim kadarıyla. O zaman indirimli olur muhtemel.

Bunu iki türlü sağlarsın. Raporları bilgisayar inceleyip ban atar. Bu ücretsiz oyunda imkansız. Ücretli oyunda da yapay zeka falan lazım, teknik olarak çok pahalıya gelir.

İnsan faktörü girince de işte adminin sürekli rapor incelemesi lazım. Ne yazık ki, bu da zor.

EmreG bunu beğendi.
  2. RaiglacheL

RaiglacheL
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Banı atarken kanıtı zorunlu tutuyoruz değil mi? Rivayete göre ban atılmıyor. Yani "x kişi geldi bana çarptı, bunu banlayın." dediği zaman ban işlemi uygulayamıyoruz. Aynı şekilde eğer banda bir hata olduğunu düşünüyorsanız; bunun kanıtını bize sunmanız gerekiyor. Çünkü bizim elimizdeki kanıt sizin kural ihlali yaptığınızı kesin olarak kanıtlıyor. Ancak sizin itirazınız sadece varsayımdan ibaret. İşte bu yüzden videolu kanıt istiyoruz. Umarım anlatabilmişimdir.

serkant bunu beğendi.
  3. hakan271905

hakan271905
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

28
    130
    26
    55
    TruckersMP Profili
    bu oyun ücretli bi oyun kardeşim zaten ve tahminimce baya para kazanmışlardır oyundan en azından bunu yapacak kadar

keşke üsteki yazıyı düzgün okuyup kişiseleştirmeden cevap verseydiniz mesela üsteki razor 3214 adlı kulanıcı arkadaş düzgün bi cevap vermiş siz her cevabınızda sanki oyunun yapımcısı gibi adminliğinizi var sayıp cevaplıyosnuz kardeşim

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 13 Aralık 2018
  4. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Razor'un cevap verdiği yazı başka, benim cevap verdiğim yazı başka. Keşke siz de hangi mesajınıza yanıt verdiğimi okusaydınız da, böyle gereksiz bir mesaj yazmak zorunda kalmasaydım. Hiçbir zaman, hiçbir yerde adminliğim üzerinden cevap vermedim. Siz olayı kişisel algılamak istediğiniz için okuduğunuzu da o yöne çekmeye çalışmışsınız. Ben konunun açılış amacındaki mesajlara yanıt vermeyi tercih ediyorum. Hangi kayıt programı ile kayıt yapacağınız size kalmış. Onun önerisini yapacak olan ben değilim.

5. hakan271905

hakan271905
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

28
    130
    26
    55
    TruckersMP Profili
    farkındamısın bilmiyorum burdaki konu ets 2 deki repotlama sistemi eleştirim bu yönde senin verdiğin cevap videolu kanıt istememiz normal deyilmi rivayete göre ban atmıyoruz demişsin yani ben zaten bunu yapıyosunuz demedim yazıda biz zaten oyunu alıyoruz bide program kulanmamız saçma oyunun bunun için farklı bi sistem gelitirmesi gerektiğini anlatmak istiyorum oyuncular açısından iyi olması için

6. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Off yoruldum laf anlatmaya çalışmaktan. Tamam siz haklısınız.

hakan271905, EmreG ve BASHKOOV bunu beğendi.
  7. ReaDY2DiE36

ReaDY2DiE36
    Kayıtlı Kullanıcı

26
    8
    2
    15
    Bütün Adminler Videoları Youtube Atıyor En Kolayıda O

8. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyunu yapan şirket SCS. Parayı onlar götürüyor.

Truckersmp görünürde bu işi para almadan yapan bir grup. Bu işi düzeltmeleri için işi gücü bırakıp bununla uğraşmaları gerek.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.