1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS 2 Kaparken Donuyor

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve aLoNeAngeL3436 tarafından 27 Mart 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. aLoNeAngeL3436

aLoNeAngeL3436
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

19
    97
    5
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    ets2 mp de oyunu kaparken donuyor bilgisayar ile alakası olduğunu düşünmüyorum kasma felan hiç bir oyunda yok ets2 sp de oyunu kaparken donucakmı diye denediğimde donmadı mp de kapata tıkladığımda ekran donuyor görev yöneticisi açılıyor ama ekrana gelmiyor.

2. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Belgelerim/Euro truck simulatör 2 klasörü içinde game.log uzantılı bir dosya mevcut buraya paylaşırsan yardımcı oluruz.

3. aLoNeAngeL3436

aLoNeAngeL3436
    Plaka

19
    97
    5
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sorunu çözdüm yorumumu güncelliyorum belgeler>ets2mp>mods>kar modlarını silince sorunum düzeldi dediğiniz dosyanın indirme linki

güncelliyorum hala aynı sorun kaparken donuyor dosyanın linkini tekrardan atimmi biri indirmiş senmisin ?

4. ssBASKAN

ssBASKAN
    Plaka

199
    130
    165
    DAF
    TruckersMP Profili
    aynı sorun bendede var genel olabilir

5. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Aynen bilgisayara geçince baktım log dosyana, mp için gereken dosyalar çıkarılmış. Sonra senin kişisel dlc lerini sırasıyla çıkarması ve exe yi sonlandırması lazım ama oraya bir türlü geçmemiş anlaşılan. İstersen dosyayı bir daha paylaşabilirsin aynı yerde mi donuyor emin oluruz.
    Log un son satırında aipol.mp yi çıkarmış. Sende bu satırdan sonra Cristmas paint job ile başlayıp sırasıyla dlc leri çıkarması lazım. Sıralamada zaten steam deki yüklü dlc sıralaması ile aynı.
    Forumdaş sende aynı sorunu yaşıyorsan game.log dosyanı paylaşır mısın arkadaşınkiyle karşılaştıralım belki bir çıkarım yapabiliriz.

6. EM1R

EM1R
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

264
    218
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    Benim 2 pcde de aynı sorun var. Arada bir çabuk kapanıyor.

7. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyun dosyaları sanki bizim diskleri bağladığımız gibi bağlıyor açarken, çıkarken de bağlantıyı söküyor (mount/unmount). Dosyaları MD5 ile falan da eşleştiriyor. Benzerini MP de yapıyor, satır satır işliyor kaydı. "Belgelerim\ETS2MP\logs" içindeki "client_xxxxxxxx" isimli dosyaların da içine bakarak denemek gerek, eper SP'de sorun yoksa.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.