1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Eklenti (SP) ETS 2 International Lonestar Modu

Konusu 'Eklentiler / Modlar (SP)' forumundadır ve hoca33 2 tarafından 22 Ocak 2020 başlatılmıştır.

1. hoca33 2

hoca33 2
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    ETS 2' de, ATS kamyonu (international lonestar) sürmek ister misiniz ?

Mod yapımcısı bir kişi; ATS aracı olan international lonestar kamyonunu, Euro Truck Simulator 2 oyununa taşıyan bir mod yapmış.

Resimler kendi oyunumdan alınmıştır. Mod bana ait değildir.

Mod Açıklaması (Description):
    Test on version 1.36.2.11s ( Ben 1.36.2.24s versiyonda test ettim.)
    Authors:
    SCS Envelope in ETS2: Serega22ru

– Standalone (Bağımsız, Tek başına kullanılabilir)
    – Sold by retailer of retailers and Mersedes dealer (Perakendeci ve Mersedes satıcısı tarafından satılmaktadır)
    – 3 types of cab (3 tip kabin)
    – 6 chassis options (6 şasi seçeneği)
    – 10 engine options (10 motor seçeneği)
    – 12 transmissions (12 şanzıman)
    – 3 interior options with 2 color options (3 iç mekan seçeneği; iç mekanlarda 2 renk seçeneği var)
    – Spelled out in the gallery and traffic (Sanırım galeriden alınabildiği gibi; traffic -ai- araçlarda da görülebilir)
    – A bit of tuning (Biraz ayar)
    – Cable support (Kablo desteği)

Modumuz, varsayılan olarak; "C:\Users\*Kullanıcı Adınız\Belgeler\Euro Truck Simulator 2\mod" dizinine (Belgelerimde bulunan Euro Truck Simulator 2 klasörü içerisindeki mod klasörüne) atılıp, single player oyun çalıştırılarak Mod Yöneticisinde etkinleştirilecek.

Modu her zaman kullandığınız saveden farklı bir savede denemenizi tavsiye ederim. Ben indirip denedim modu. Mod Bayiinden satın almak için tıkladığımda oyun masaüstüne attı. Tekrar oyuna girip bu sefer Mercedes galerisine tıklayıp giderek araçlara baktım, 17 araç var galeride. Araçlara sırayla bakmak isterseniz 1, 2, 3... diye sağ taraftaki ok butonuyla seçim yapılırsa 2. araçta yine atıyor oyun. Bu yüzden ben sol taraftaki ok butonunu kullanarak; 17. araç, 16. araç, 15. araç deyip 17 den geri giderek 9. aracı satın aldım. (satın almadan önce özelleştirme yapmak ta mümkün) Modu denemek biraz meşakkatli yani... :D

Satın aldığınız araçla şirketlerden yük alıp (single player); getir-götür işleri yapabiliyorsunuz. WOT görevlerinde denemedim. Bakalım Avrupa yollarında rahatça sürebilecek miyiz bu uzun burunluyu...

Bu modu denemek isteyenler aşağıdaki adresten indirebilirler (~52 MB) : (Nete yükleyen ben değilim, modu yapan kişinin upload ettiği adrestir.)

https://sharemods.com/z4snxmc2qqg6/international_lonestar_scs.scs.html

Son düzenleme: 15 Haziran 2020