1. Merhaba Ziyaretçi !
  World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
 2. Merhaba Ziyaretçi,
  discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
 3. Merhaba Ziyaretçi,
  Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber [ETS 2] Iberia: Kamyon Durakları ve Benzin İstasyonları

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve CumaliBzdmR tarafından 1 Eylül 2020 başlatılmıştır.

 1. CumaliBzdmR

  CumaliBzdmR
  Yönetim Ekibi Administrator
  Plaka

  29
  4.400
  7.958
  385
  Volvo
  Iberia muazzam büyüklükte, 580.000 kilometrekareyi aşan bir alanda, kamyoncuların gidecekleri sonsuz bir yol var gibi görünüyor. Dağlar, şehirler ve ormanlar boyunca, sürücüler genellikle güneşten kaçar ve önündeki yolculuk için uygun dinlenme alanlarında ve kamyon sürücüleri için tasarlanmış benzin istasyonlarında dinlenmek için zaman ayırır.

  [​IMG]

  İberia Avrupa'nın önde gelen lojistik başkentlerinden biri olmasıyla, kamyon durakları İspanya ve Portekiz ülkelerinde yaygın hale geldi. Harita ve varlık ekiplerimiz, Euro Truck Simulator 2 için yakında çıkacak olan Iberia DLC'mizde benzin istasyonları ve kamyon duraklarının oluşturulmasına özel önem verdi.

  [​IMG][​IMG]
  [​IMG][​IMG]

  Bu benzin istasyonlarının büyük çoğunluğu, harita ekibimiz tarafından manuel olarak yerleştirilebilen yeni hazır yapılar ve varlıklar el yapımıdır. Bu, ekiplerimizin gerçek hayattaki meslektaşlarıyla mümkün olduğunca yakından eşleşecek şekilde hazırlanabilecek çeşitli tasarımlar oluşturmasına olanak tanıdı. Bu dinlenme durakları, aynı zamanda, yakıt için ve park alanında çok ihtiyaç duyulan bir dinlenme için yanaşacak diğer AI sürücülerini de içerecek.

  [​IMG]

  [​IMG][​IMG]
  [​IMG][​IMG]
  [​IMG][​IMG]

  Küçük ülke benzin istasyonlarından büyük otoyol kamyon duraklarına kadar, sürücüler bir sonraki durağın çok uzakta olmadığını bilerek rahatlayabilir. Iberia'yı Steam İstek Listenize eklemek için bir dakikanızı ayırmayı unutmayın! Bizi desteklemeye devam edin, gelecekte piyasaya sürüldüğünde size bildirim gönderilecek. Artı her zaman olduğu gibi - sosyal medya profillerimize ( Facebook , Instagram , Twitter ) göz atın çünkü burada görülmeyen bazı ek ve özel içerikler görebilirsiniz!