1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Ets 2 haritalar

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve KARACAN2834 tarafından 17 Eylül 2018 başlatılmıştır.

1. Kalpar

Kalpar
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

18
    384
    219
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    @ibrahimarikanyt Türkçe öğretmeni kesildiğim falan yok.Mesaj sayım umrumda olsaydı +1000 yapardım hiç merak etme.Eğer Türkçe'yi düzgün kullanamıyorsa konu açmaması gerekir.Konu açsa bile en azından kelimelerin yazılışlarına bakması lazım.Açıkçası ben okuyamadım ve eleştirdim.

Arkadaş konuyu hiç özen göstermeden açmış Türkçe kelimeleri eksik harflerle yazmış.Ve bunda gurur kırıcı bir şey olduğunu düşünmüyorum.

2. iArknn

iArknn
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

643
    735
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sen önce bi kendini eleştirmeyi öğren, bi saygılı ol. Senden 6 yaş büyük insanla dik dik konuşma. Sonra gel de ki türkçe bilmeyen konu açamaz tamam mı ? Burası kimsenin sahibi olduğu bi forum değil. Öyle sen konu açarsın sen açamazsın diyemezsin kimseye de.. Ayrıca adminler yeterince çalışıyor zaten, onlar düzeltilmesi gereken bir şey olduğu zaman müdahale ediyorlar. Bi sorun olursa, cidden bi yanlış görürsen yorumlarda laf kalabalığı yapmak yerine, tartışma açmak yerine, git efendi efendi bi adminle konuş durumu bildir, konuyu kendi çerçevende kapat. Ona buna laf etme. Gün gelir sende bi hata yaparsın yüzüne vururlar, zoruna gider, onurun kırılır. Tamam mı güzel kardeşim ? Bak seni her konuda görüyorum. Birilerine faydalı olmaya çalışıyorsun evet farkındayım. Ama tartışma oluşturacak şekilde yapma bunu. Tamam mı ?

3. KARACAN2834

KARACAN2834

44
    59
    26
    65
    MAN
    TruckersMP Profili
    BEN 40 yaşındayım takmıyorum bu tür şeyleri boşver değmez :) anlayan anladı zaten konuyu hiç de düzeltmicem

Amirim4530 bunu beğendi.
  4. Amirim4530

Amirim4530
    Plaka

401
    220
    170
    DAF
    TruckersMP Profili
    güçlükle okuyacak ne var ben göremedim
    ortada anlaşılamayacak bir durum yok zaten 2-3 kelime yanlış olabilir fakat yazıda ne anlatılmak istenildiği anlaşılıyor.
    Anlamayan arkadaşlar anlamasın.Bu konuda eleştirilmesi gerekilen şey gelecek haritadır.Yazıyla ilgili yorum yapan kişilerin kendi terbiyesizliğidir.

ibrahimarikanyt ve KARACAN2834 bunu beğendi.
  5. iArknn

iArknn
    Plaka

643
    735
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Abimsin, zoruma gidende o. 13 Yaşındaki çocuk sana laf yapıyor, kelime oyunu yapıyor. Bir başkası gelmiş karşim'li konuşup laubali takılıyor. 40 yaşındaki bir adamı saygısı olmayan nesil yetişiyor üstadım..

Hayır yani yazdığı tüm her şey den vazgeçtim de " Arkadaş konuyu hiç özen göstermeden açmış Türkçe kelimeleri eksik harflerle yazmış " bu nedir hocam ? Hayır askerliği birlikte yapıp, birlikte terhis oldunuz da benim mi haberim yok ? 40 yaşındaki adama Arkadaş diyor..

6. Kalpar

Kalpar
    Plaka

18
    384
    219
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    Benim kimseye laf yaptığım yok.Bu konu sahibinin kullandığı üslubu eleştirdim.Ve ben ortada bir saygısızlık göremiyorum.Konu sahibine yapılan bir eleştiriye sizin karşılık vermeniz doğru değil.

Bu arada yazıdaki yanlışlıkları eleştirmem terbiyesizlikse,terbiyesiz olayım.Kolay gelsin.

7. iArknn

iArknn
    Plaka

643
    735
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bak.. sana terbiyesizlik yapıyorsun demedim. Yaşın küçük, daha çok çok gençsin. Gençlik heyecanı sarmaya başlıyor artık biliyorum. Çok ta hızlı yaşıyorsunuz hayatı :) bu yüzden sadece diyorum ki, bazı şeyleri yazarken önce bir karşındaki kimdir diye bak. Arkadaş dediğin adam 40 yaşında.. Hitabın, üslubun yanlış. Biliyorum niyetin kötü değil. Ama kelimelerin yanlış. Daha fazla uzamasın. Umarım yaşın ilerledikçe bir gün dediklerimi anlarsın delikanlı :)

8. Kalpar

Kalpar
    Plaka

18
    384
    219
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    @ibrahimarikanyt yaşına bakmamıştım.Bu arada o terbiyesiz yorumunu Amirim adl8 üyemiz için yapmıştım.Teşekkürler.

@KARACAN2834 abi kırdıysam özür dilerim.

9. Meteoffical

Meteoffical
    Plaka

27
    213
    145
    160
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Aynen kardeşim mesaj kasmaya çalışıyorum. Yaklaşık iki senede 180'e yakın mesaj yazmışım. Ayrıca ben sorduğum sorunun cevabını hala göremiyorum. Teşekkür etmek isterdim fakat ne bir kaynak belirtmiş, ne tutarlı söylediği bir şey var.

10. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    yok öyle dava meyil yazısını eleştiriyorsan sende unutmucamı düzgün yazacaktın madem TDK diyorsun;) ayrıca abartmaya gerek yok meyil diyen çok insan gördüm yada duydum anlaşılmayacak bir şey değil abarttınız resmen;) ayrıca karşim diye bir kelime de yok dikkat;)