1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS 2 Haksız Ban

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Ege1903 tarafından 26 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Ege1903

Ege1903
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.037
    716
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Herkese merhaba forum. Beni bilen forum üyeleri vardır. Bir sürü ban itiraz konusuna yorum yaptım doğru bana doğru yanlış bana yanlış dedim. Dün ets2 calais yoluna bir kere gideyim dedim. yolun tam ortasında tır arızalandı buga girdi. gaza bastığım halde gitmiyordu. Bende az birşey daha deneyip f7 yaptım. Sohbete de error diye yazdım anlasınlar diye. ama tam 10 gün ban atmışlar. Bu nasıl iş. kimseye bir zararım yok yolda giderken tır arızalandı gidemedim hemen videoya almışlar. fikirlerinizi bekliyorum

video : https://youtu.be/Ndel4VR3Ze8

Son düzenleme: 26 Kasım 2020
  2. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Geçmiş olsun ama banın bir nebze haklılık payı var. Sen sadece 2-3 defa motoru çalıştırmak için uğraşmış olsaydın ve f7 atsaydın sorun yoktu ama çok fazla beklemişsin. Video 42 saniye, sen en az 38 saniye beklemişsin. Bu da insanların canını sıkmaya yeter, sadece bir 38 saniye yerine göre çok uzun olabiliyor.

Extreme, Razor3214, Turkolass ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  3. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Öncelikle geçmiş olsun kardeşim
    Senin de dediğin gibi bir durum yaşadı isen kanıtın varsa itiraz et şansını dene, en azından belki ban gününü düşürür.
    @Paarthurnax ın dediği gibi 38 sn. Bazen baya sinir bozuyor. Basketdeki gibi geçmeyen zamana benzetiyorum hep

Paarthurnax, Extreme, Ege1903 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  4. Ege1903

Ege1903
    Plaka

1.037
    716
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    zaten öyle yaptım. 2 kere çalıştırıp gitmeyince f7 attım keyfine beklemedim ki.

sağol abi. itiraz ettim bakalım ne diyecek admin. abi öyle bir süre beklemedim zaten. tır gitmeyince f7 attım yeni oyuncu değilim biliyosun ama hemen video alıp göndermişler. üstüne üstük bir sürü adminin de bu duruma kick atttığnı gördüm. neyse hayırlısı.

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  5. Hilalimsin

Hilalimsin
    Plaka

1.316
    2.601
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Beklemeyeceksin f7 atacan ne uğraşıyonki

Ege1903 bunu beğendi.
  6. KacaKTV

KacaKTV
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    İlginç bir durum. Böyle durumlarda ban yerine kick atılması gerekiyor. Ban hatalı kasti bloklama yok.

Ege1903 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  7. Ege1903

Ege1903
    Plaka

1.037
    716
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    zaten f7 enter attım tır çalışmayınca. keyfimden beklemedim

uğur abi gerçekten böyle duran oyunculara sende defalarca denk geldin. nerdeyse hiçbirine ban atmamışsındır. hiçkimseye kasti bir zararım yok zaten.

Erendeha ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  8. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    42 saniyede (banın başında daha sabitsin, öncede ne kadar beklediğin belli değil) 2 kere nasıl çalıştırmayı denedin ki? Ben 10 saniyede 2 kere çalıştırıp, baktım olmayınca F7 çektim zamanında, toplamda 15 saniye falan.

Bana kanıtın olup itiraz etsen de, süre çok uzun. Blocking deyip ban atmış admin. 15-20 saniyelik bloklarda admin görse tamire gönderir veya kick atardı. Error yazdığın görülüyor, ama bu suistimal edilebilen bir şey olduğundan, acımıyorlar.

Ege1903 ve Extreme bunu beğendi.
  9. kayserispor

kayserispor
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

23
    83
    76
    90
    Volvo
    Oluyor bazen. İtirazını uygun ve açıklayıcı bir dille yaparsan açacaklarını düşünüyorum. Seninde kaydın varsa açılma ihtimalini daha yüksek yapar. Bende yaklaşık 1 ay önce perma yedim. Calaiste sol şeritten sağ şeride geçerken sinyal vererek geçiyorum ama kaydı alan arkadaşın krone dlc'si olmadığı için Dorse stoplarını görmüyor ve beni önümü kesti diye raporluyor. Ban ilk atıldığında sinirlenip hesabı silmiştim. Şimdi açıp itirazda bulundum. Umarım açılır.

Aklında bulunsun böyle durumlarda kendim bulduğumu düşündüğüm iki çözüm işe yarıyor. Ya ALT+TAB at yada yukarı ok tuşu ile aşağı ok tuşuna aynı anda bas. TMP'ye girmeden önce arka planda bir görev yöneticisi açık bırak. ALT+TAB yapmanı kolaylaştırır.

Ege1903 bunu beğendi.
  10. Ege1903

Ege1903
    Plaka

1.037
    716
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    kaç kere anlattım BİR DAHA ANLATAYIM. bende 10 saniyede 6 kere çalıştırırım sıkıntı yok o 42 saniye içinde tırın bozuk olduğunu anladım 2 ya da 3 kere kapatıp açtım gitmedi baktım etraf yoğun hemen f7 yaptım. menüden yüklenmesi de 15-20 saniye sürdü. gidipte milleti trolleyecek halim yok zaten Neyin suistimali bu. dümdüz yolumdayım zaten. herhangi bir troll falan yok.

biliyorum da zaten f7 ile alt tab aşağı yukarı aynı zaman alacak. herhangi troll flan olsa zaten tm diycem ama hiçbir şekilde troll , herhangi bir block olayı yok. eski adminlerden kaçaktv de yorum yaptı tanırsın muhtemelen. o da haksız ban dedi.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.