1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS 2 Gereksiz Ban

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Umut Burak tarafından 5 Kasım 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. F0rneo

F0rneo
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

33
    669
    209
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    admine haber ver kacak tv ye youtubedan mesaj at videosuna

saol eleştirin için

köprüde sollama yasak diye bi kuralmı va ozaman niye köprüler 3 şerit

2. power10

power10
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    350
    155
    55
    Off
    Gidişli gelişli yollarda köprü yok mu orada yasaktır işte

3. Umut Burak

Umut Burak
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

21
    149
    27
    120
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    İtirazımı yapmıştım ama hiç bir cevap gelmemişti?

4. KARTAL34

KARTAL34

40
    20
    8
    50
    TruckersMP Profili
    iyide bu yan yoldan çıkan adamın hiçmi kabahati yok....bu adam 90 la geliyor..yan yoldakinin çıkışından dolayı duruyor.....araba zaten seri...haritaya baktığınız zaman karşıdan gelende yok.....o adamada kazaya sebebiyette vermemiş...yorumlara bakılırsa o zaman umut arkadaşımız tır dönerken vursun......öndeki aracı ani çıkışından banlasın hesabı çıkıyor......bencede araç zaten seri.....kaldıki umut kardeşimiz onun için durup çarpmıyorsa...o tırı kullananda biraz el insaf desin....eğer banlanırsan umut kardeş video kaydın var..bi dahakine aradan çıkan önüne çıkanlara durma vur...sende banla......bazı saçma şeyler oluyor arada bir.... herkese kolay gele...zor iş...sabır gerektirir ama bir yere kadar.....vesselam....

5. RooNDowN

RooNDowN
    Plaka

62
    20
    65
    DAF
    TruckersMP Profili
    banı sen değilde skoda yemiş

6. MERTA4141

MERTA4141
    Kayıtlı Kullanıcı

29
    76
    30
    15
    Volvo
    Banı atan adminin gerçek hayattaki kurallardan bir haber anlaşılan ets ile gerçek hayattaki kurallar aynı hemen hemen ve ben realde 2 sene önce bir kaza yaptım tali yoldan çıktığım için ben suçlu bulundum. Arkadaş konturolsüz tali yoldan bağlanıyor. Sana kaza tehlikesi yaşatırıyor ama banı sen yiyorsun gerçekten adminler son zamanlarda aşırı saçamladı bu arada sözüm meclisden dışarı.

Ben yakın arkadaşımla birlikte 2 seneyi geçeli online oynuyoruz benim 2 inci tırım ve 159 binde arkadaşımın ise ilk tırı ve sadece kendi tarafından kullanıldığı halde 460 bin de yani tecübemiz oldukça fazla daha bu son 2 aya kadar ban yüzü görmedik ama çok saçma sebeplerden son 2 aydır durma ban yiyoruz. Arkadaşım duisburg calais yönünde sağda yeşilik alana çektiği için ban yedi benim tırım hasar alıp stop ettiği zaman ben trafiği aksatmamak için sağ yanaşırdım. Sırf o admin yüzünden artık yanaşmıyorum. Geçen rotterdam yolunda bir bug bulunmuş tünelde bizde merak ettik trafiği aksaltmadan bakmaya başladık ve işsiz bir ergenin reportu yüzünden ordanda ban yedik. Oyunda bug bulunca neden insan banlanırki anlamış değiliz.

7. KacaKTV

KacaKTV
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Banlayan kişi hatalı herhangi bir hata göremedim

8. Jinx

Jinx
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

32
    737
    519
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Açılan 10 gereksiz ban konusundan 1 tanesinin gerçekten haklı olması Dram-Komedi film gibi . Umarım açılır.. :steerme:

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.