1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS 2 Gereksiz Ban

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Umut Burak tarafından 5 Kasım 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. BolbieZ

BolbieZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

597
    747
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Hatalı ban bence karşıdan gelen yok adam kontrol edip çıkmış tamam karşıdan adam gelse ban atılır ama çok gereksiz.

2. HellorD

HellorD
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.851
    5.180
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    üşümezmi ya :(

Ozan Ceylan bunu beğendi.
  3. Umut Burak

Umut Burak
    Plaka

21
    149
    27
    120
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Teşekkürler arkadaşlar.

4. Jumping Cobra

Jumping Cobra
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

28
    153
    47
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bu yolda sollama yapmak nasil yasak ? KacaKTV nin vidyolarinda kurallara uyuldugu takdir de sollama yapabilirsiniz diyor. Demek istediğim kavşak düz cizgi olmayan yerlerde

5. Greybeard

Greybeard

1.150
    1.540
    250
    TruckersMP Profili
    Yazdığımı tam okumamışsınız. O yol şua aralar çok kalabalık ve bu nedenle sollama yapanları adminler banlayabiliyor.
    Orada gördüğün kesik çizgilerin anlamı sollama yapmak değil, kavşaklarda yol ayrımı için bırakılmış çizgiler. Kavşak bittiği gibi ikili düz çizgi çıkıyor farkındaysan, zaten kavşakta olman yeterli sollama yapmaman için.

eneskilic5567 ve DesertEagle26 bunu beğendi.
  6. Jumping Cobra

Jumping Cobra

28
    153
    47
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Yok tamam ben onun için demiyorum orda sollama yapan arkadaş hatalı kurallara göre. Benim takıldığım konu Calasis Duisburg yolunda sollama yapmak yasak demenize takıldım. Kurallarada kalabalık ve yoğun bölgelerde sollama yapılmaması gerektigini söylüyor ancak siz bütün yolu kast ederek yasak demissiniz o yüzden yazdım. Karşıdan gelene görerek sollamaya cikiliyorsa zaten ban yer çikan kişi

7. Greybeard

Greybeard

1.150
    1.540
    250
    TruckersMP Profili
    Ben sana adminin ban atarkenki düşüncelerini söylüyorum.

8. Jumping Cobra

Jumping Cobra

28
    153
    47
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    O zaman kurallara uyulduğun da sollamak serbest tabiki uygun koşullarda benim takıldığım yer orasiydi. Direk hicbir şekilde sollama yapılamaz olarak anladim sizin cümlenizi. Adminlerin ne yaptığı belli olmuyor yoksa kimi kickliyo kimiside banlıyor. Iyi forumlar:)

9. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    Görüntüde gördüğünüz şey haksız banın ötesinde, koca bir ego! Etraf kalabalık mı? değil. Herhangi bir sıkıştırma vs var mı? yok. Ama adminin kocaman egosu orada. Bomboş yolda nizami sollama yaptığı için ban atıyor! Ne olur yani şu olaya ban atmasa? "Omo oroso kovşok" diyenlere de dönüş öncesi belli bir mesafeden sinyal verme zorunluluğunu hatırlatırım!

10. TaspiNaR03

TaspiNaR03
    Plaka

39
    9
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sollama öncesinde geçiş hakkı bariz bir şekilde arkadaşta. Adam anayolda 95 km/s hızla ilerlerken kavşaktaki kişi bunu dikkate almıyor, yola çıkıyor ve hem arkadaşa hem de arkasından gelen tır şoförüne ayrıyaten de karşı şeritteki sürücülere zor anlar yaşatıyor.

Ayrıca sollamaya kavşağa gelmeden ve yol üzerinde kesikli çizgiler varken başlıyor, sollama çizgileri bittiğindeyse şeridine geri dönüyor.

O kavşaktan çıkan adam oradaki 4 kişiye resmen trafik terörü estiriyor ama olan suçsuz arkadaşa oluyor.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.