1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ets 2 G29 Direksiyon Ayarı

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve FurkanOzn tarafından 16 Mart 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. FurkanOzn

FurkanOzn
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

40
    2
    60
    TruckersMP Profili
    G29 Direksiyon seti aldım ancak ETS 2 de araç kullanımda istediğim gibi tepki alamıyorum ayarlama kısmından pek anlamadığım için 900 derece dönebiliyor kontroller kısmında nasıl bir ayarlama yapmalıyım konu ile ilgili görsel paylaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

2. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.434
    4.345
    300
    Volvo
    Öncelikle direksiyonda neyi nasıl yaptığında, nasıl tepkiler alabileceğini anlayabilmen açısından bu konuyu bırakıyorum.

Sonrasında da aşağıda ki videoyu izlersen çoğu ayarı anlayacaksın.Yukarıdaki konuyla aşağıdaki videoyuda pekiştirirsen, işi çözersin.​

Kendi Ayarlarım:

hoca33 2, mito1172, mexiumut ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  3. FurkanOzn

FurkanOzn
    Plaka

40
    2
    60
    TruckersMP Profili
    Cevabınız için teşekkür ederim sizin ayarları yaptım tek hoşuma gitmeyen araçla giderken direksiyonun sert dönmesi ben direksiyonun rahat dönmesi ancak sertlik hissetmek istiyorum hani ne çok sert ne de çok yumuşak dönmesi bunun için hangi ayarı kısmam gerek

4. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.434
    4.345
    300
    Volvo
    Kontrol ayarlarından Titreşim Gücü'nü kısarsan direksiyon yumuşar, ancak hissettiğin sertlik oranının da düşeceğini unutmadan kıs.

hoca33 2 bunu beğendi.
  5. FurkanOzn

FurkanOzn
    Plaka

40
    2
    60
    TruckersMP Profili
    Peki zemin, tümsekler, taşlı yollarda ki bildirimleri almak için hangi ayarları açmam gerekir

6. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.434
    4.345
    300
    Volvo
    Motor titreşimi ve Zemin geri bildirimi o tarz etkenleri ilgilendirir.Ancak şöyle bir durum var ki Titreşim gücü çoğu ayardan daha önemli.Eğer Titreşim gücü yüksekse aldığın zemin geri bildirimi de daha yüksek olur, aynı şekil Titreşim gücü düşükse Zemin geri bildirimide düşük..

hackvita ve hoca33 2 bunu beğendi.
  7. mito1172

mito1172
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ek olarak titreşim gücünden ziyade direksiyon merkezlemeyi de kısarsan dönüş yumuşar o sertlik direksiyon merkezlemesi çok açıksa olur;)

hackvita, hoca33 2 ve Extreme bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.